Bebek ve Çocuk

Ünlü Oyuncudan Müjdeli Haber Geldi: ‘2,5 Aylık Hamileyim’

Ünlü Oyuncudan Müjdeli Haber Geldi: '2,5 Aylık Hamileyim'

Karikatürist Erdil Yaşaroğlu ile 8 yıldır evli olan oyuncu Begüm Kütük anne olmaya hazırlanıyor!

Her fırsatta iş güç yüzünden bebek sahibi olmayı ertelediklerini söyleyen Begüm Kütük ve Erdil Yaşaroğlu bebek bekliyor! İlk bebeğine hamile olan 37 yaşındaki oyuncu, şu anda 2,5 aylık hamile.

Begüm Kütük Hamile!

Karikatürist Erdil Yaşaroğlu ve oyuncu Begüm Kütük 2010 yılında nikâh masasına oturmuştu. Her fırsatta yoğun tempoda çalıştıkları için bebek sahibi olmayı ertelediklerini belirten çiftten güzel haberler var. 8 yıllık evliliklerini bebekle süslemeye hazırlanan çift, henüz bebeklerinin cinsiyetini öğrenmedi. Sosyal medya hesabından paylaştığı kutlama fotoğrafını ‘Neyi kutluyorlar acaba’ notu ile paylaşan Begüm Kütük’ün sayfası tebrik mesajlarıyla doldu.

Ünlü Oyuncudan Müjdeli Haber Geldi: '2,5 Aylık Hamileyim'
Bundan 5-6 yıl önce bir markanın reklam filminde oynayan Begüm Kütük hamile olan bir kadını canlandırmıştı. Reklam filminde ikiz bebeklere hamile olan Begüm Kütük, film serisinde eşi ile birlikte rol almıştı. O reklam filmi sayesinde herkesin kendisini ikiz bebek annesi sandığını söyleyen oyuncu, birkaç gün önce anne olacağını açıkladı.

Erkek Bebek Annesi Olmak İstiyor

Begüm Kütük, daha önce verdiği bir röportajda erkek bebek annesi olmayı çok istediğini söylemişti. Açıklamasına ‘Erkek bebek annesi olmayı çok istiyorum. Seçme şansım olsa erkek seçerdim. Onu istediğim gibi giydirirdim. Hatta birlikte top oynardık.’ şeklinde devam eden Begüm Kütük bebeğinin cinsiyetini yaklaşık 2 hafta sonra öğrenecek.

Ünlü Oyuncudan Müjdeli Haber Geldi: '2,5 Aylık Hamileyim'

Begüm Kütük Kimdir?

27 Ağustos 1980, İzmir doğumlu olan Begüm Kütük, lise eğitimini yine doğduğu şehirde aldı. Daha sonra Fransa’nın Lorraine bölgesinde bulunan Nancy Üniversiyesi Kültürel Arabuluculuk ve İletişim Bölümü’nü kazanan oyuncu, üniversite eğitimini yarıda bırakarak ülkeye döndü. Katıldığı modellik yarışmasında 3. seçildikten sonra yavaş yavaş oyunculuğa kayan Begüm Kütük’ü asıl tanıdığımız proje ise Melek adlı tv dizisi oldu. En son 2016 yılında yayınlanan bir dizide rol alan Begüm Kütük, karikatürist Erdil Yaşaroğlu ile 8 yıldır evli.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR ᐳ
Bebeklerin Tırnak Kesimi Sizi Endişelendirmesin

Diğer Geberazzi haberleri için buraya tıklamanız yeterli!

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu