Bebek ve Çocuk

Tescilli Güzel Azra Akın Anne Oluyor!

Tescilli Güzel Azra Akın Anne Oluyor!

Atakan Koru ile geçtiğimiz yaz evlenen tescilli güzelimiz Azra Akın’ın bebek beklediği öne sürüldü!

4 yıllık beraberliğin ardından, Atakan Koru ve Azra Akın çifti geçtiğimiz yaz dünyaevine girmişti. Keşan’da gerçekleşen düğün için kır konsepti tercih edilmiş ve Azra Akın gelinliği ile büyük beğeni toplamıştı. Düğünün üzerinden henüz 3 ay geçmişken, Atakan Koru ve Azra Akın’ın bebek beklediği iddia edildi! Peki, Azra Akın hamile mi? İşte, o iddianın öne sürülme nedeni!   Tescilli Güzel Azra Akın Anne Oluyor!  

Azra Akın Hamile mi?

2002 yılında dünya güzeli seçilen Azra Akın, işletmeci sevgilisiyle geçtiğimiz yaz aylarında evlenmişti. Düğünün üzerinden çok geçmeden, ünlü çiftten müjdeli haber geldi. İddialara göre çiçeği burnunda çift Atakan Koru ve Azra Akın bebek bekliyor! Tescilli güzel Azra Akın’ın, çok ünlü bir kadın doğum uzmanının Teşvikiye’de bulunan kliniğine sık sık gittiği öne sürüldü. Bundan birkaç hafta önce ise bir eğlence mekânından çıkarken görüntülenen çift, magazin muhabirlerinin ‘Çocuk yapmayı düşünüyor musunuz?’ sorularına cevap vermeden evin yolunu tutmuştu.   Tescilli Güzel Azra Akın Anne Oluyor!  

Evlilik Teklifi Brezilya’da, Düğün Keşan’da

Oldukça mütevazi bir düğünle evlenen Azra Akın ve Atakan Koru, düğün günlerinde magazin muhabirlerini de kırmamış, sorularını cevaplandırmışlardı. İlişkilerine dair samimi açıklamalarda bulunan Atakan Koru, Azra Akın’a evlilik teklifini Brezilya’da karnavaldayken yaptığını açıklamıştı. Azra Akın ise o anları ‘Büyük bir şok yaşamıştım, hiç beklemiyordum.’ cümlesi ile anlatmıştı. Çiftin düğünü ise Atakan Koru’nun memleketi Keşan’da yapıldı. Nikâhlarını, Süleymaniye belediye başkanının kıydığı düğüne, çiftin sadece ailesi ve yakın dostları katılmıştı.  

‘Sevdim mi Tam Severim’

Düğünlerinden sonra eşi ile ilgili açıklama yapan Azra Akın, ‘Sevdim mi tam severim. Bazen Atakan’ı mutlu etmek için ne yapacağımı şaşırıyorum. O da benim gibi, birbirimize çok benziyoruz. Evliliğimiz, yürekli iki insanın birleşmesi gibi.’ demişti.   Tescilli Güzel Azra Akın Anne Oluyor!  

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR ᐳ
Türkiye'deki En İyi 7 Bebek Dostu Otel!

Atakan Koru Kimdir?

Azra Akın ile evliliği ile tanıdığımız Atakan Koru kimdir? Aslen Edirne Keşan’lı olan Atakan Koru, İstanbul Teknik Üniversitesi’nden mezun oldu. Üniversite lisansı İşletme Mühendisliği üzerine olan Atakan Koru, İngilizce, İtalyanca, İspanyolce ve Portekizce olmak üzere toplam 4 dil biliyor. İstanbul’da meşhur bir alışveriş merkezinde kafe işletmeciliği yapan Atakan Koru’nun ailesi ise İpsala merkezde mütevazi bir yaşam sürdürüyor. Ziraat Mühendisi olan babası ve öğretmen emeklisi olan annesi, şu anda binlerce dönüm arazide çeltik üretimi yapıyor.   Diğer Geberazzi haberlerimizi okumak için buraya tıklamanız yeterli!

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu