Bebek ve Çocuk

Tarık Akan’ın Oğlu Barış Üregül Baba Oluyor!

Tarık Akan’ın Oğlu Barış Üregül Baba Oluyor!

Tarık Akan’ın oğlu Barış Üregül baba oluyor. Usta sanatçının vasiyetinin yerine getirildiği ifade edilen haberler üzerine sanatçının hayranlarından duygu yüklü mesajlar paylaşıldı.

Tarık Akan’ın oğlu Barış Üregül baba oluyor. Haber sitelerinden edinilen bilgiye göre, geçtiğimiz yıl hayatını kaybeden usta sanatçı Tarık Akan’ın oğlu Barış Üregül babasının vasiyetini yerine getiriyor. Türk Sinemasının Damat Ferit’i olarak adlandırılan Tarık Akan, 16 Eylül 2016 tarihinde hayatını kaybetmişti. Akan’ın vefatının ardından oğlu Barış Üregül, vermiş olduğu röportajda, babasının yapmış olduğu manevi vasiyeti açıklamış, babasının kendisinden bebek yapmalarını istediğini ifade etmişti.   Tarık Akan’ın Oğlu Barış Üregül Baba Oluyor!n  

Tarık Akan’ın Oğlu Barış Üregül Baba Oluyor

Yeşilçam’ın damat Ferit’i Tarık Akan’ın vefatından sonra oğlu Barış Üregül, Canan Danyıldız’a vermiş olduğu röportajda babasının yapmış olduğu manevi vasiyetten bahsetti. Barış Üregül, “Babam bizden çocuk istiyordu. Nişanlım Asya hastaneye gelince, eliyle karnına hamile işareti yapıp torun istediğini anlatırdı” demişti.  

Ocak Ayında Dünya Evine Girmişti

Basının vefatından sonra yas dönemini atlatır atlatmaz geçtiğimiz Ocak ayında Beyoğlu’nda tarihi bir mekanda renkli bir düğünle dünya evine giren Barış Üregül, özel bir televizyon kanalının magazin programında yayınlanan habere göre, Tarik Akan’ın vasiyetini gerçekleştirdi. Ve beklenen haber 4 ay sonra geldi. Barış Üregül’ün şarkıcı olan eşi Asya Engin’in bebek beklediği iddia edildi.   Tarık Akan’ın Oğlu Barış Üregül Baba Oluyor!  

“Babam Bizden Bebek İstiyordu”

Türk Sinemasında beyefendi kişiliğiyle çok sevilen ve sinemaya sayısız eserler bırakan Tarık Akan’ın akciğer kanserinden hayatını kaybetmesinin ardından oğlu babasının vasiyetini açıklamış ve basının onlardan bebek yapmasını istediğini ifade etmişti. Hayranlardan Duygu Yüklü Mesajlar Barış Üregül’ün baba olacağı haberinin basında yer alması üzerine, güzel haberi alan Tarık Akan’ın hayranları, usta sanatçının gelinine “Bize dünyanın en güzel hediyesini verdiniz. Çok duygulandık. Çok güzel günler olacak” şeklinde duygu yüklü mesajlar attılar.  

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR ᐳ
Bülent Şakrak'tan Ceyda Düvenci'ye Sürpriz Parti

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu