Bebek ve Çocuk

Serdar Ortaç Chole’yi İkna Etti! ‘Baba Oluyor’

Serdar Ortaç Chole'yi İkna Etti! 'Baba Oluyor'

Serdar Ortaç sonunda eşi Chole’yi ikna etti. Önümüzdeki yıl baba oluyor.

Serdar Ortaç Chole’yi İkna Etti!

Ünlü pop müzik sanatçısı Serdar Ortaç’ın bebek sahibi olmak konusunda eşi Chole’i ikna ettiği iddia edildi. Kısa bir süre önce basında çıkan haberlere göre, evlendikleri günden bu yana her fırsatta baba olma isteğini gündeme getiren Ortaç’ın nihayet bu isteğine kavuşacağı belirtiliyor. Üç yıl önce kendisinden 22 yaş küçük İrlandalı model Chole Loughnan ile dünya evine giren ünlü sanatçı, üç yıldan bu yana baba olmak istediğini dile getirmesine karşın, bebek konusunda eşini bir türlü ikna edemediği biliniyor.

Önümüzdeki Yıl Bebek Sahibi Olacaklar

Serdar Ortaç’ın eşi Chloe, bebek konusunun açıldığı her fırsatta kariyerine odaklanmak istediğini henüz  bebek için hazır olmadığını söylediği biliniyor. Edinilen bilgilere göre, Serdar Ortaç bir şekilde eşini ikna etmiş ve önümüzdeki yıl bebek yapma konusunda onayını almayı başarmış. 

Serdar Ortaç Chole'yi İkna Etti! 'Baba Oluyor'

Baba Olması Konusunda Sürekli Gündeme Geliyordu

Pop müzik sanatçısı ve bestecisi Serdar Ortaç, 2014 yılında evlenmesinden bu yana sürekli olarak bebek ve eşiyle ilgili haberlerle gündeme geliyor. Baba olması ile ilgili basında sık sık yer alan ünlü sanatçının en kısa sürede hayallerinin gerçekleşmesi umuluyor. Geçtiğimiz günlerde eşiyle birlikte özel bir mekandan çıkarken görüntülenen Ortaç, basın mensuplarına bol bol mutluluk pozları verdi.

Serdar Ortaç Bebek Haberleri İçin Tıklayın…

 

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR ᐳ
10 Soruda Emzirme ile İlgili Tüm Merak Edilenler!

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu