Bebek ve Çocuk

Şahan Gökbakar’dan Üçüncü Çocuk Açıklaması Geldi!

Şahan Gökbakar'dan Üçüncü Çocuk Açıklaması Geldi!

Şahan ve Selin Gökbakar’dan üçüncü çocuk haberini her an duyabiliriz!

Ünlü komedyen Şahan Gökbakar, üçüncü çocuk haberinin yakın olduğunun mesajını verdi! Yeni filmi Kayhan’ın Ankara tanıtımında hayranlarıyla bir araya gelen komedyen, yaptığı açıklamalarda ailesini genişletmek istediğini söyledi.

Şahan Gökbakar Üçüncü Çocuk Haberinin Yakın Olduğunu Müjdeledi!

2015 yılında, oyuncu Selin Ortaçlı ile Prag’da evlenen Şahan Gökbakar, yeni filmi Kayhan’ın tanıtımı için Ankara’daki hayranlarıyla bir araya geldi. Yoğun ilgi gördüğü etkinlikte hayranlarıyla fotoğraf çektirip, onların sorularını yanıtlayan Gökbakar, özel hayatıyla ilgili de açıklamalar yaptı. İki çocuk babası olan komedyen, kalabalık aileleri çok sevdiğini ve üçüncü çocuğu da istediğini söyledi. Ancak eşi Selin Gökbakar’ın engeline takıldı!

Şahan Gökbakar'dan Üçüncü Çocuk Açıklaması Geldi!

Selin Gökbakar Engeline Takıldı

Eşiyle bu isteğini paylaştığını ancak Selin Ortaçlı’nın bu fikre sıcak bakmadığını söyleyen Şahan, açıklamalarına şu şekilde devam etti; ‘ Üçüncü kez baba olmayı çok istiyorum. Bu isteğimi Selin’le paylaştım ama o duymazlıktan geldi, bir daha konuşacağım. Ben kalabalık aileleri seviyorum. Onun daha 2 -3 sene bu konuyu gündemine alacağını sanmıyorum. Benim en değerli servetim ailem.’

Şahan Gökbakar'dan Üçüncü Çocuk Açıklaması Geldi!

Çiftin 2 Çocuğu Var

2015 yılının Mayıs ayında, sessiz sakin bir şekilde dünyaevine giren çift, aynı yıl oğlulları Deniz Efe’yi kucaklarına almıştı. 2017’nin Mart ayında ise kızları Ela’ya kavuşan Şahan ve Selin Gökbakar, her an üçüncü çocuğun da müjdesini verebilir.

Diğer Geberazzi haberlerimizi okumak için buraya tıklayabilirsiniz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR ᐳ
Anne Sütünün Bir Faydası Daha Ortaya Çıktı!

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu