Bebek ve Çocuk

Pelin Akil’in Çifte Mutluluğu!

Pelin Akil’in Çifte Mutluluğu!

4 aylık hamile olan Pelin Akil’den bir müjdeli haber daha!

Bir süredir hamile olduğu iddia edilen Pelin Akil, çektiği bir video ile bebek beklediğini itiraf etmişti. Önceki gün hayranlarıyla bir müjdeli haberi daha paylaşan çift, çifte mutluluk yaşıyor! Pelin Akil ikizlere hamile!

Pelin Akil İkizlere Hamile!

Sosyal medyanın en sevilen çiftlerinden Pelin Akil ve Anıl Altan, uzun süren birlikteliklerini 2016 yılında nikâhla taçlandırmıştı. O günden bu yana sık sık hayranlarından ve ailelerinden bebek konusunda baskı gören mutlu çift, geçtiğimiz ay güzel haberi sevenleriyle paylaşmıştı. Çektiği bir video ile hamile olduğunu duyuran Pelin Akil, önceki gün bir müjde daha verdi! Ünlü oyuncu ikizlere hamile!

Pelin Akil’in Çifte Mutluluğu!

Eşi Anıl Altan ile ultrasonun önünde çekildikleri mutluluk pozunu sosyal medya hesabından paylaşan Pelin Akil, ikizlere hamile olduğunu şu cümlelerle duyurdu; ‘İşte size Pazar sürprizi! Bu gördüğünüz fotoğraf şaşkınlığımızın ve mutluluğumuzun ikiye katlandığı an. Küçüklüğümden beri içimden geçirirdim ikizlerim olsa diye. İçimden nasıl geçirmişsem Allah bana hediye etti tek yumurta ikizlerimi. Şimdiyse Allah’tan dileğimiz, bebeklerimizi sağlıklı bir şekilde kucağımıza almak. Bir maşallahınızı alırız.’

Bebeklerin Cinsiyeti de Belli!

Pelin Akil’in ikizlerinin cinsiyeti de belli oldu. Akil’in doktoru iki bebeğin de kız olduğunu ancak yanılma payı olabileceğini söyledi.

Diğer magazin haberlerimizi okumak için buraya tıklayabilirsiniz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR ᐳ
Gebelikte Aşırı Bulantı ile Nasıl Baş Edilir?

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu