Bebek ve Çocuk

Pelin Akil’e Bir Eleştiri Daha!

Pelin Akil’e Bir Eleştiri Daha!

Oyuncu Pelin Akil’in sosyal medya ile imtihanı devam ediyor…

Nisan ayında ikiz kızları Alin ve Lina’yı dünyaya getiren Pelin Akil’in başı sosyal medya kullanıcıları ile dertte! Geçtiğimiz hafta oruç tutmadığı için eleştirilen güzel oyuncu, şimdi paylaştığı fotoğrafta bebeğinin yüzünü buğulaştırdığı için tepki görüyor!

Pelin Akil’e Bir Eleştiri Daha!

2016 yılında Anıl Altan ile nikâh masasına oturan Pelin Akil, ikizleri Alin ve Lina’yı geçtiğimiz Nisan ayında kucağına almıştı. Hamileliği boyunca takipçilerinin önerilerine ihtiyaç duyan ve onlarla iletişim halinde olan Akil, doğum yaptıktan sonra bu yaklaşımından biraz vazgeçti. Her yaptığı eleştirilen oyuncu, bu kez de paylaştığı fotoğrafta kızlarının yüzünü buğuladığı için tepki gördü. Bazı takipçileri ‘nazardan ödünüz patlıyor ama paylaşmadan da duramıyorsunuz, anlamıyorum sizi’ şeklinde cümleler ile eleştirirken, bazı sevenleri ‘Fotoğrafın güzelliğine bakacağınıza bebeğin flulaştırılmasına kafayı takmışsınız’ diyerek ünlü oyuncuya destek oldu.

Pelin Akil’e Bir Eleştiri Daha!

Çorap Giydirmediği İçin Eleştirilmişti

Geçtiğimiz haftalarda çocuğunun ayağının göründüğü bir videoyu paylaşan Pelin Akil, bebeğinin ayağına çorap giydirmediği için yoğun bir tepkiyle karşılaşmıştı. Sonrasında bir açıklama yapan Akil, evin ısısının gayet yeterli olduğunu söylemişti.

Pelin Akil’e Bir Eleştiri Daha!

Oruç Tutmadığı İçin de Tepki Görmüştü

Yaklaşık 5 hafta önce doğum yapan Pelin Akil, oruç tutmaması ile ilgili de eleştirilmişti. Emziren bir anne olduğu için oruç tutamadığını belirten Akil, ‘İstediğimi paylaşıyorum. Rahatsız oluyorsanız takipten çıkabilirsiniz.’ şeklinde bir açıklama yapmıştı.

Diğer magazin haberlerimizi okumak için buraya tıklayabilirsiniz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR ᐳ
Hamilelikte Her Üç Aylık Döneme Uygun Pilates Hareketleri

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu