Bebek ve Çocuk

Oğulları Marsel ile İlk Pozlarını Yayınladılar

Oğulları Marsel ile İlk Pozlarını Yayınladılar

Geçtiğimiz haftalarda doğum yapan Cansu Tosun, eşi ve bebeği ile birlikte ünlü bir doğum fotoğrafçısına poz verdi. İşte Marsel bebeğin ilk kareleri…

Erkan Kolçak Köstendil ve Cansu Tosun çifti, Temmuz ayının ortalarında ilk çocukları Marsel’i kucaklarına almıştı. Şimdilerde anne baba olmanın heyecanını yaşayan çift, oğullarıyla birlikte ünlü bir doğum fotoğrafçısına poz verdi. Sosyal medyayı aktif olarak kullanan Cansu Tosun, o karelerden bazılarını Instagram hesabından takipçileriyle paylaştı.

Oğulları Marsel ile İlk Pozlarını Yayınladılar

Başarılı oyuncu Erkan Kolçak Köstendil ile meslektaşı Cansu Tosun, uzun süren birlikteliklerini 2018 yılında nikâhla taçlandırmıştı. Antalya’da festival konseptiyle evlenen çiftin, geçtiğimiz yılın son günlerinde bebek beklediği öğrenilmişti. Hamileliğinin son 4 ayını pandemi sebebiyle Ayvalık’taki butik bir otelde geçiren Cansu Tosun, 14 Temmuz’da doğum yaptı. Oğlunu sağlıklı bir şekilde dünyaya getiren oyuncu, doğumdan sonra ünlü bir doğum fotoğrafçısına eşi ve oğluyla birlikte poz verdi.

Oğulları Marsel ile İlk Pozlarını Yayınladılar

İşte Marsel Bebeğin İlk Kareleri

Erkan Kolçak Köstendil ile mutlu bir evlilik sürdüren Cansu Tosun, hamileliği boyunca sosyal medyayı aktif bir şekilde kullanmıştı. Özellikle hamileliğinin son günlerinde verdiği pozlar sosyal medya gündemine damga vurmuştu. Kısa bir süre önce oğlunu kucağına alan Tosun, paylaşımlarına hız kesmeden devam ediyor. Ailesiyle birlikte ünlü bir doğum fotoğrafçısına poz veren oyuncu, o kareleri Instagram hesabından sevenleriyle paylaştı. İşte Marsel bebeğin ilk kareleri…

Oğulları Marsel ile İlk Pozlarını Yayınladılar

Marsel Ne Demek?

Ünlü çift oğullarına Marsel ismini verince, Marsel isminin anlamı da merak edilir oldu. Peki, Marsel ne demek? Marsel; şanslı ve güçlü anlamı taşıyan Marsel, aynı zamanda güneş ışığı anlamında da kullanılıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR ᐳ
Başak Sayan'ın İkizlerinin Cinsiyeti Belli Oldu

Diğer magazin haberlerimizi okumak için buraya tıklayabilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu