Bebek ve Çocuk

Neslişah Alkoçlar Oğlu İçin İşinden Vazgeçti!

Neslişah Alkoçlar Oğlu İçin İşinden Vazgeçti!

Annelik duygusu daha ağır basan Neslişah Alkoçlar, geçtiğimiz sene doğurduğu oğlu Emir Aras ile daha fazla vakit geçirebilmek için şirketini devrettiğini açıkladı.

Cemiyet hayatının tanınmış isimlerinden, Hülya Koçyiğit’in torunu Neslişah Alkoçlar oğlu Emir Aras için çalışma hayatından vazgeçtiğini açıkladı. Takvim Gazetesi’nde yer alan habere göre, Neslişah Alkoçlar, 2012 yılında kurduğu organik gıda satışı yapan şirketini 9 ay önce devretti. ‘Benim için önemli olan şey oğlumu en iyi şekilde yetiştirmek’ diyen Neslişah Alkoçlar, bebeğinin kariyerden daha önemli olduğunu ifade etti.

Neslişah Alkoçlar Oğlu Emir Aras İçin İşinden Vazgeçti!

Hülya Koçyiğit’in torunu, Gülşah Alkoçlar’ın kızı Neslişah Alkoçlar, dizi ve sinema oyuncusu Engin Altan Düzyatan ile 2014 yılının Ağustos ayında, oldukça görkemli bir törenle dünyaevine girmişti. Çocuk yapmak için fazla vakit kaybetmeyen çift, Ocak 2016’da oğulları Emir Aras’ı kucaklamıştı. Takvim Gazetesi’nde yer alan habere göre; Neslişah Alkoçlar bebeği Emir Aras’a vakit ayıramadığı için çalışma hayatına ara verdi. 2012 yılında kurduğu ‘Raya Organik’ markasını 9 ay önce devrettiğini açıklayan Alkoçlar, ‘Benim için en önemli şey, oğlumu en iyi şekilde yetiştirebilmek’ dedi.

Neslişah Alkoçlar Oğlu İçin İşinden Vazgeçti!
Emir Aras’a Her An Kardeş Gelebilir!

Diriliş Ertuğrul dizisi ile büyük bir çıkış yapan Engin Altan Düzyatan ise geçtiğimiz günlerde, reklam yüzü olduğu bir markanın basın toplantısında gazetecilerin sorularını yanıtladı. Çırağan Sarayı’nda gazetecilerin sorularını yanıtlayan Engin Altan Düzyatan, muhabirlerin ‘İkinci bebeği düşünüyor musunuz?’ sorusuna, ‘Kardeş hayatta önemli bir dayanak, Allah herkese nasip etsin, çok güzel bir duygu. Emir’e de her an kardeş gelebilir. Yalnız büyümemeli.’ şeklinde cevap verdi. Eşi Neslişah Alkoçlar’ın da çevresine ikinci bebeği istediğini söylediği öne sürülüyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR ᐳ
'İyi ki Türkiye'de Doğurmuşum' Dedirten Farklı Kültürlerden 10 Doğum ve Bebek Geleneği!

Neslişah Alkoçlar Oğlu İçin İşinden Vazgeçti!

Ünlü Oyuncunun Takipçilerinden Emir Aras İsyanı

Şu sıralar eşi Nelişah Alkoçlar ve oğlu Emir Aras ile birlikte Paris’te olan Engin Altan Düzyatan, diğer ünlü isimlerin aksine özel hayatını gözler önünde yaşamaktan kaçınıyor. Oğulları Emir Aras’ı doğumdan sonra sır gibi saklayan çift, bu konu yüzünden ara ara takipçilerinin eleştirilerine maruz kalıyor.

Diğer Geberazzi haberlerimizi okumak için buraya tıklamanız yeterli!

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu