Bebek ve Çocuk

Merve Terim’den Müjdeli Haber!

Merve Terim'den Müjdeli Haber!

Fatih Terim’in büyük kızı Merve Terim, ikinci kez anne olacağını sosyal medya hesabından duyurdu.

Fatih Terim’in kızı Merve Terim hamile olduğunu açıkladı. Müjdeli haberi sosyal medya hesabından duyuran Terim, ikinci kez anne olmaya hazırlanıyor.

Merve Terim Hamile!

Fatih Terim’in büyük kızı Merve Terim, 10 yıl önce iş insanı Ahmet Baran Çetin ile mutlu bir yuva kurmuştu. 2014 yılında Yaman ismini verdikleri ilk çocuklarını kucaklarına alan çift, şimdilerde ikinci kez anne baba olmaya hazırlanıyor. Aile fotoğraflarını sosyal medya hesabından paylaşarak güzel haberi duyuran Terim’in, 5 ay sonra bebeğini dünyaya getirmesi bekleniyor.

Çeşitli sağlık sorunları nedeniyle ilk hamileliğinde erken doğum yapan Merve Terim, yine riskli bir hamilelik yaşadığını söyledi. Merve Terim’in Instagram paylaşımı ise şöyle: “Biz aslında bu karede dört kişiyiz. Bu serüvene tekrar atıldığım için deli olduğumu düşünen büyük bir kesim olsa da ben anne olmayı çok sevdim. Bu yüzden yolum zor ve uzun olsa da bambaşka bir hikâyenin başındayım. Anne olmak, çocuğunla birlikte büyümektir. Derler ya kimi zaman çocuk anneyi büyütür ve geliştirir. Bizde de öyle oldu, Yaman beni geliştirdi ve cesaretlendirdi. Kişiliğinizi ve öncelikllerini değiştiren bir olgu annelik. Düşündüğünüzde, kendinizden bir insan çıkarmak hiçbir anlamda kolay değil.  Fiziksel değişimlerin yanında ruhsal değişimler de sırtınızda. Ve bu yük, biz prematüre annelerinde daha da fazla.”

Merve Terim'den Müjdeli Haber!

“…Ama bütün bu zorluğun yanında, bu güzelliği tekrar yaşayabilmek ve Yaman’ın biz gittikten sonra yalnız kalmayacağını bilmek tüm zorlukları kolaylaştırıyor. Bunun için binlerce kez şükrediyorum. Risklerimin farkındayım, korkularım gerçek ve endişem yoğun. Ama her şeye rağmen bu kez sonunu sağlıkla görebileceğimize çok inanıyorum. Beni bir süre duanızda misafir etmeniz dileğiyle…”

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR ᐳ
İkizler İçin Özel ve Eğlenceli Aletler Nelerdir?

Diğer magazin haberlerimizi buradan okuyabilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu