Bebek ve Çocuk

Mert Fırat Baba Olacağını Böyle Duyurdu!

Mert Fırat Baba Olacağını Böyle Duyurdu!

2018 yılının Eylül ayında oyuncu Mert Fırat ile evlenen İdil Fırat hamile!

2018 yılının Eylül ayında oyuncu Mert Fırat ile evlenen İdil Fırat hamile! Heyecanını sosyal medya hesabından paylaşan Mert Fırat’a çok sayıda tebrik mesajı geldi.

İdil Fırat Hamile! 

İş insanı Önder Fırat’ın kızı İdil Fırat ile oyuncu Mert Fırat, 4 aylık ilişkilerinin ardından sürpriz bir şekilde nikâh masasına oturma kararı almıştı. 2018 yılının Temmuz ayında nişanlanan çift, aynı yılın Eylül ayında Çeşme’de düzenlenen bir törenle dünyaevine girmişti. Hem kına geceleri hem de düğün törenleriyle oldukça konuşulan çiftten önceki gün müjdeli bir haber geldi!

Mert Fırat Baba Olacağını Böyle Duyurdu!

Mert Fırat Baba Oluyor!

Mutluluklarını sosyal medyadan paylaşan İdil – Mert Fırat, açıklamalarında şu cümlelere yer verdiler; ‘Gönlümüz, daha sağlıklı ve huzurlu günlerde, sevdiklerimize sarılarak bu haberi vermeyi isterdi. Ama bir karantina gününe kısmet oldu. Biz bebek bekliyoruz, fazlasıyla heyecanlı ve mutluyuz. İyilikten beslenen, kalbinden iyilik geçen, heyecanımızı paylaşan ve iyi dileklerini yollayan herkese çok teşekkürler ve kucak dolusu sevgiler. Herkese sevdikleriyle birlikte mutluluk dolu ve sağlıklı günler dileriz.’

Diğer magazin haberlerimizi okumak için buraya tıklayabilirsiniz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR ᐳ
Bebek Maması Fiyatlarına %70 Zam!

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu