Bebek ve Çocuk

Linet Sperm Bankası Aracılığı ile Anne Olacak!

Linet Sperm Bankası Aracılığı ile Anne Olacak!

Son albümünün çıkış parçası olan ‘Kandıra Kandıra’ için kameralar karşısına geçen Linet, çekim arasında magazin muhabirlerine bomba gibi açıklamalar yaptı!

Ünlü şarkıcı Linet, ‘Bilir misin?’ adlı albümünün çıkış parçası olan ‘Kandıra Kandıra’ şarkısına klip çekmek için önceki gün kamera karşısına geçti. Ali Ağaoğlu’nun Kuruçeşme’deki köşkünde yapılan çekim arasında, muhabirlerin sorularını da yanıtlayan şarkıcı, hayatıyla ilgili çok özel açıklamalar yaptı.

Linet Anne Olmak İstiyor!

Yeni albümünün çıkış parçası ‘Kandıra Kandıra’ adlı şarkısının klip çekimi için kameralar karşısına geçen Linet, çekim arasında muhabirlerin sorularını yanıtladı. Özel hayatıyla ilgili olan soruları da yanıtlayan şarkıcı, hayatında şu anda kimsenin olmadığını ancak çocuk sahibi olmayı çok istediğini söyledi. 42 yaşındaki şarkıcı, bu saatten sonra aradığı aşkı bulmanın güç olabileceğini, bu sebeple sperm bankası aracılığıyla veya evlatlık edinerek çocuk sahibi olmaya açık olduğunu söyledi.

Linet Sperm Bankası Aracılığı ile Anne Olacak!

‘Sperm Bankası Olur, Evlatlık Olur…’

Kemal Başbuğ’un yönetmenliğini üstlendiği klipte, yalnız bir kadını canlandıran Linet, çekim arasında magazin muhabilerine özel hayatıyla ilgili açıklamalarda bulundu. Anne olmayı çok istediğini söyleyen 42 yaşındaki şarkıcı, gerekirse sperm bankası aracılığı ile bebek sahibi olabileceğini belirtti. ‘Şu anda hayatımda kimse yok. Geçmişte yaşadığım ilişkiler beni yok yıprattı fakat aşka küsmedim. Çocuk sahibi olmayı, anne olmayı çok istiyorum. Belki aradığım aşkı bu saatten sonra bulamam ama mutlaka anne olmak istiyorum. Sperm bankası aracılığı ile olur, evlatlık olur… ‘ şeklinde açıklama yaptı!

Diğer Geberazzi haberlerimizi okumak için buraya tıklayabilirsiniz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR ᐳ
Gebelik Döneminde Giyim Nasıl Olmalıdır?

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu