Bebek ve Çocuk

Kritik Süreç Devam Ediyor: Neva Bebek 6. Kez Ameliyata Girecek

Kritik Süreç Devam Ediyor: Neva Bebek 6. Kez Ameliyata Girecek

Yaklaşık 8 ay önce ikiz bebeklerini kucağına alan Sinan Özen, kızı Neva’nın bağırsak rahatsızlığı sebebiyle 6. kez ameliyata alınacağını söyledi.

Yaklaşık 8 ay önce ikiz bebeklerini kucağına alan Sinan Özen, kızı Neva’nın bağırsak rahatsızlığı sebebiyle 6. kez ameliyata alınacağını söyledi. Sosyal medya hesabı üzerinden bebeğinin sağlık durumu ile ilgili bilgiler paylaşan şarkıcı, takipçilerinden dua istedi.

Sinan Özen Kızı Neva’nın Sağlık Durumu ile İlgili Açıklama Yaptı

Şarkılarıyla milyonlarca insanın gönlünde taht kuran Sinan Özen, uzun süredir beraber olduğu Burcu Kartal ile 4 yıl önce nikâh masasına oturmuştu. Şubat ayında ailelerini ikiz bebekleriyle taçlandıran çift, doğumdan kısa bir süre sonra Neva ismini verdikleri kızlarının nadir görülen bir bağırsak hastalığına yakalandığını öğrendi. Doğumundan beri 5 kez ameliyat olan Neva bebek, 17 Ekim’de 6. operasyonuna girecek. Kızının hastalığı ile ilgili sosyal medya hesabından bir açıklama yapan Sinan Özen, Neva için sevenlerinden dua istedi.

“Kritik Süreç Devam Ediyor”

Şubat ayında baba olan Sinan Özen, kızı Neva’nın nadir karşılaşılan bir bağırsak rahatsızlığı ile mücadele ettiğini açıklamıştı. Yeni bir paylaşım yapan şarkıcı, bebeğinin sağlık durumunun hala kritik olduğunu ve 17 Ekim’de yeni bir operasyona gireceğini belirtti. Sevenlerinden bol bol dua isteyen Özen; “Maalesef kritik süreç devam ediyor. Rabbimizden tek dileğimiz Neva için ettiğimiz duaların kabul olması.” diyen şarkıcı, önceki açıklamasında şu cümlelere yer vermişti;

Kritik Süreç Devam Ediyor: Neva Bebek 6. Kez Ameliyata Girecek

17 Ekim’de Yeniden Ameliyata Girecek

“Daha önce sizlerle paylaştığım gibi, Allah’ın bize bir emaneti olan Neva, uzun zamandır ciddi sağlık sorunları yaşıyor. Öncelikle kızımızı merak edip bizi arayan, soran, dualarını eksik etmeyen herkese sonsuz şükranlarımı sunuyorum. Bu açıklamayı, sizlerden gelen bilgi talebi üzerine yapıyorum. Kızımıza 5 gün önce yeni bir ameliyat yapıldı. Umutla bu ameliyatın başarılı sonuçlar vermesini bekliyoruz. Önümüzdeki günlerde inşallah güzel haberlerle buluşmak ümidiyle.”  Önceki gün Instagram hesabından yeni bir paylaşım daha yapan şarkıcı, kızı Neva’nın 17 Ekim’de önemli bir operasyona gireceğini belirtti.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR ᐳ
Morula Nedir?

Diğer magazin haberlerimizi okumak için buraya tıklayabilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu