Bebek ve Çocuk

Kontrolden Çıkarken Görüntülendi! Seren Serengil Hamile mi?

Kontrolden Çıkarken Görüntülendi! Seren Serengil Hamile mi?

Ünlü sunucu Seren Serengil kadın doğum servisinden çıkarken görüntülendi! Görüntüler, Seren Serengil’in hamile olduğu şeklinde yorumlansa da Serengil cephesinden duygusal bir açıklama geldi…

Son zamanlarda magazin yorumcusu olarak ekranlarda görmeye başladığımız sunucu Seren Serengil hamile mi? Daha önce üç kere hamile kalıp üçünde de bebeğini kaybeden güzel sunucu, kadın doğum servisinden çıkarken görüntülendi. Telaşlı haliyle dikkat çeken Seren Serengil’in 2 aylık hamile olduğu öne sürüldü. Magazin basınına bomba gibi düşen konu hakkında açıklama yapma gereği duyan Seren Serengil bebek iddialarına sunuculuk yaptığı programda açıklık getirdi.   Kontrolden Çıkarken Görüntülendi! Seren Serengil Hamile mi?  

Seren Serengil Bebek mi Bekliyor?

Bir süredir Özay Bakır ile birlikte olan Seren Serengil cephesinden müjdeli bir haber mi geliyor? Daha önce 3 kere hamile kalan fakat üçünde de bebeğini kaybeden Seren Serengil’in bebek sahibi olacağı iddia edildi. Bir hastanenin kadın doğum servisinden çıkarken görüntülenen Seren Serengil, telaşlı haliyle dikkat çekti. 2 aylık hamile olduğu öne sürülen Seren Serengil’in nazardan korktuğu için kimseye bir açıklama yapmadığı iddia edildi.   Kontrolden Çıkarken Görüntülendi! Seren Serengil Hamile mi?  

Geçtiğimiz Yaz Yaptığı Paylaşımla Kafa Karıştırmıştı

Son zamanlarda magazin yorumcusu olarak ekranlarda görmeye alıştığımız Seren Serengil bebek özlemini her fırsatta dile getiriyordu. Gerek sunuculuk yaptığı programlarda, gerekse verdiği röportajlarda sürekli bebek sahibi olmak istediğini söyleyen Seren Seren, geçtiğimiz yaz sosyal medya hesabından paylaştığı fotoğraf ve not ile de kafaları karıştırmıştı. Paylaşımında Bodrum’daki tatilinin bittiğini ve İstanbul’a döneceğini ifade eden sunucu, ‘önümüzdeki yaz daha kalabalık gelme planım var, olursa.’ ifadesi ile ‘Seren Serengil bebek bekliyor’ iddialarının doğmasına neden olmuştu.   Kontrolden Çıkarken Görüntülendi! Seren Serengil Hamile mi?  

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR ᐳ
Biyopsi Nedir?

Seren Serengil’den Jet Açıklama!

Sunuculuk yaptığı programda, hakkında çıkan hamilelik iddialarına cevap veren Seren Serengil, ‘Çocuk sahibi olmak için tedavi gördüğüm doğru fakat şu an hamile değilim. Yakında güzel gelişmelerden sizi haberdar edeceğim.’ şeklinde konuştu.  

Bir Açıklama da Sosyal Medya Üzerinden Geldi!

Bir açıklamada sosyal medya üzerinden yapan Seren Serengil, doktoru ile olan fotoğrafını paylaşarak şu notu düştü: ‘ Geçen gün paylaşmıştım ama hadi tekrar paylaşayım, ziyarete gittiğim gündü. Gitmişken de kontrollerimi yaptırmıştım. Hepinizin benim ne kadar çok çocuk sahibi olmamı istediğinizi biliyorum. Dua ettiğinizi, gönülden istediğinizi… Zamanı geldiğinde hepinizle paylaşacağım söz. Bunun dışında hayatımda her şey yolunda, sizi seviyorum.’   Kontrolden Çıkarken Görüntülendi! Seren Serengil Hamile mi?  

Özay Bakır Kimdir?

3 Haziran 1980 doğumlu olan Özay Bakır, 2013 yılında ‘Kalp’ isimli single ile müzik piyasasına giriş yaptı. Çeşitli mekânlarda sahne alan sanatçı en son ‘Toz Duman’ adlı albümünü satışa çıkardı. Kameraları sevmeyen ve hakkında pek fazla bilgi edinilemeyen Özay Bakır, sevgilisi Seren Serengil kadar aktif olmasa da sosyal medyayı kullanıyor.   Diğer Geberazzi haberlerimizi okumak için buraya tıklamanız yeterli!

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu