Bebek ve Çocuk

Kıvanç Tatlıtuğ’un Bebek Açıklaması Yanlış Anlaşıldı

Kıvanç Tatlıtuğ'un Bebek Açıklaması Yanlış Anlaşıldı

Kıvanç Tatlıtuğ’un basın mensuplarının bebekle ilgili sorularına vermiş olduğu cevap yanlış anlaşılmaya neden oldu.

Kıvanç Tatlıtuğ’un Bebek Açıklaması

Kıvanç Tatlıtuğ’un bebek açıklaması medya tarafından yanlış anlaşıldı. Ünlü oyuncu Kıvanç Tatlıtuğ, kısa bir süre önce çıktığı gezinti sırasında muhabirlerin evlilik ve çocukla ilgili sorularına samimi yanıtlar verdi. Bebek sahilde köpeği Marla’yı dolaştırırken görüntülenen yakışıklı oyuncuya basın mensupları tarafından sorulan, “Çocuk düşünüyor musunuz?” Sorusuna verdiği cevap yanlış algının oluşmasına sebep oldu. Geçtiğimiz hafta mavi tura çıktığı yatında talihsiz bir kaza geçiren ve bu nedenle turunu sonlandırmak zorunda kaldığı belirtilen ünlü oyuncu kısa bir süre önce de yeni projesiyle ilgili yaşadığı polemikle gündeme gelmişti.  

Kıvanç Tatlıtuğ’dan Çocuk Sorusuna İlginç Yanıt

Bebek sahilinde muhabirlerin evlilik ve çocukla ilgili sorularına samimi yanıtlar veren oyuncu Kıvanç Tatlıtuğ, çocuk yapmakla ilgili soruya öyle bir cevap verdi ki, Kıvanç Tatlıtuğ’un bu cevabı yanlış anlaşılmaya neden oldu. 2016 yılında ünlü modacı Başak Dizer’le dünya evine giren Kıvanç Tatlıtuğ baba olması ile ilgili muhabirlerin “Çocuk düşünüyor musunuz?” sorusu karşısında “Her şey kısmet. Bizde istiyoruz tabii, yoksa niye evlendik? Belli bir zamanı yok” şeklinde yanıt verdi. Tatlıtuğ’un vermiş olduğu bu yanıtla adeta evliliğin çocuk için olduğu gibi bir algı oluşmasına yol açtığı ifade edildi.   Kıvanç Tatlıtuğ'un Bebek Açıklaması Yanlış Anlaşıldı    

Ünlü Çift Tüp Bebek Tedavisi mi Görüyor?

Ünlü çift Kıvanç Tatlıtuğ ve Başak Dizer’in bebek sahibi olabilmek için tüp bebek tedavisi görmeye başladıkları öne sürüldü. 39 yaşındaki modacı Başak Dizer  ile 33 yaşındaki yakışıklı oyuncu Kıvanç Tatlıtuğ’un bebek sahibi olmak için harekete geçtiği iddia edildi. Yapılan iddialara göre, 1,5 yıllık evli olan çift, doğal yollardan çocuk yapma çabalarından bir sonuç elde edemediği ve bu nedenle de tüp bebek tedavisine başladığı belirtildi.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR ᐳ
Braxton Hicks Sancıları Nedir?

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu