Bebek ve Çocuk

Kısmetse Olur’un Nur ve Batuhan’ın Bebeklerinin İlk Görüntüsü Yayınlandı!

Kısmetse Olur'un Nur ve Batuhan'ın Bebeklerinin İlk Görüntüsü Yayınlandı!

Kısmetse Olur Nur ve Batuhan’ın bebeklerinin ilk fotoğrafı Kanal D ekranlarından paylaştılar. Fotoğrafı gören yarışmacılar bebeğin kime benzediği konusunda fikirlerini beyan ettiler.

Kısmetse Olur evlilik programından evlenerek çıkan Nur Erkoç ve Batuhan Cimilli geçtiğimiz günlerde bebeklerinin ilk fotoğrafı yayınlandı. Yaklaşık olarak 6 aylık hamile olan nur erkoç bebeğinin cinsiyetinin kız olacağını açıklamıştı. Geçtiğimiz Çarşamba günü Kanal D ekranlarında yayınlanan Kısmetse Olur programına konuk olan ünlü çiftin bebeklerinin ilk görüntüleri yayımlandı. Peki, (NurBat) çiftinin bebekleri kime benziyor?

Nur ve Batuhan’ın Bebekleri Kime Benziyor?

Kanal D ekranlarının ilgiyle izlenen yarışma programı Kısmetse Olur Evlilik Programından evlenerek çıkan yarışmacılar Nur Erkoç ve Batuhan Cimilli’nin geçtiğimiz aylarda bebeklerinin olacağı öğrenilmişti. Programda ünlendikten sonra bu ünlerini youtuber (Nurbat) ve instagram fenomeni olarak devam ettiren çiftin bebeklerinin ilk fotoğrafı Kanal D ekranlarından yayınlandı. Kısmetse Olur'un Nur ve Batuhan'ın Bebeklerinin İlk Görüntüsü Yayınlandı! Kısmetse Olur canlı yayına konuk olan çift, bebeklerinin ultrason görüntülerini ve heyecanlarını da yine adaylarıyla paylaştılar. Kısmetse Olur'un Nur ve Batuhan'ın Bebeklerinin İlk Görüntüsü Yayınlandı! Nur ve Batu çiftinin bebeklerinin ilk görüntüsü herkesi heyecanlandırırken, yarışmacılar bebeğin Batuhan’a benzediğini ifade ettiler.   Kısmetse Olur'un Nur ve Batuhan'ın Bebeklerinin İlk Görüntüsü Yayınlandı!

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR ᐳ
Mol Gebeliği Nedir?

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu