Bebek ve Çocuk

İrina Shayk Doğumdan Sonra İlk Kez Görüntülendi!

İrina Shayk Doğumdan Sonra İlk Kez Görüntülendi!

İrina Shayk doğum sonrası ilk kez kamera karşısına çıktı. 70. Cannes Film Festivali’nde görülen Rus model, fit görüntüsüyle herkesi büyüledi!

İrina Shayk doğum sonrası ilk kez basının karşısına çıktı! Bradley Cooper ile olan birlikteliğinden bir kız çocuğu dünyaya getiren İrina Shayk, geçtiğimiz günlerde doğum sonrası toparlanmış fiziği ile dikkat çekti. Doğumun üzerinden henüz 2 ay geçmiş olmasına rağmen, katıldığı 70. Cannes Film Festivali’nde oldukça fit görünüyordu.   İrina Shayk Doğumdan Sonra İlk Kez Görüntülendi!

İrina Shayk Doğum Sonrası Eski Formuna Çabuk Kavuştu!

  İrina Shayk Doğumdan Sonra İlk Kez Görüntülendi! Geçtiğimiz aylarda doğum yapan ünlü model İrina Shayk, o günden sonra ortalıklarda görünmemişti. En son 70. Cannes Film Festivali’nde ortaya çıkan modelin, doğumdan sonra eski kilosuna kavuştuğu görüldü. Doğumdan henüz iki ay bile geçmemişken, bu kadar kısa süre içerisinde kilolarını nasıl verdiği ise merak konusu oldu.  

Giydiği Kıyafetle Herkesi Büyüledi!

İrina Shayk Doğumdan Sonra İlk Kez Görüntülendi! 2 ay önce doğurduğu ve Lea de Sienna adını verdiği kızını basından sır gibi saklayan Rus model İrina Shayk, kırmızı halıda güzelliği ile dikkat çekti. Giydiği sarı elbisesi ve fit görünümüyle herkesi büyüleyen model, ‘Hikari’ filminin galası için orada bulunuyordu.   İrina Shayk’ın doğumu ile ilgili bilgiye buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR ᐳ
Amniyotik Bant Sendromu ve Bebek İçin Riskleri

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu