Bebek ve Çocuk

Hatice Şendil ‘Oğlumu Bırakıp Gitmem’

Hatice Şendil 'Oğlumu Bırakıp Gitmem'

Ünlü oyuncu Hatice Şendil, bebeğini kontrole götürdüğü hastane çıkışında basın mensuplarının sorularını yanıtladı.

Hatice Şendil “Oğlumu Bırakıp Sete Gitmem”

Ünlü oyuncu Hatice Şendil bir süredir ekranlardan uzak durması ile ilgili basın mensuplarına açıklamada bulundu. Mayıs ayında Can ismini verdikleri bir erkek bebek sahibi olan Hatice Şendili, kendisi gibi oyuncu, şimdilerde yapım şirketi sahibi olan eşi Burak Sağyaşar ile bebeklerini kontrol için geldikleri hastanede görüntülendi. Bebeğinin basın mensupları tarafından fotoğraflarının çekilmemesi için bebek arabasını ters çevirdiği belirtilen Şendil, kendisine yöneltilen sorulara cevap verdi.

“Oğlumun Biraz Büyümesi Lazım”

İki ay önce doğum yapan ünlü oyuncu Hatice Şendil, kısa bir süre önce eşi Burak Sağyaşar ile birlikte oğulunun rutin kotrollerini yaptırdığı hastanenin çıkışında görüntülendi. Hastane çıkışı basın mensuplarının sorularını yanıtlayan Şendil, ekranlardan neden uzak kaldığını da açıkladı. Bebeğinin fotoğraflarının çekilmemesi için bebek arabasını ters çevirdiği ifade edilen Hatice Şendil, “Tekrar setlere dönecek misiniz?” sorusuna,   Hatice Şendil 'Oğlumu Bırakıp Gitmem'   “Evet çok istiyorum ancak oğlumun biraz büyümesi lazım. Şu an onu bırakıp bir projede yer almam doğru olmaz” şeklinde açıklama da bulundu.   Hatice Şendil 'Oğlumu Bırakıp Gitmem'  

Kısa Bir Süre Önce Babasını Kaybetmişti

Ünlü oyuncu Hatice Şendil, gençtiğimiz günlerde babasının kaybetmenin acısını yaşamıştı. Antalya’da yaşayan Hatice Şendil’in babası Nevzat Şendil’in elektirikli bisikleti ile yaya geçidinden geçmeye çalışırken bir otomobil çarptığı iddia edilmişti.  

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR ᐳ
Gebelik Sırasında Soya Tüketmek Güvenilir mi?

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu