Bebek ve Çocuk

Hamilelikte Sorun Olarak Gördüğümüz Fakat Kolaylıkla Lehimize Çevirebileceğimiz 10 Durum!

Hamilelikte Sorun Olarak Gördüğümüz Fakat Kolaylıkla Lehimize Çevirebileceğimiz 10 Durum!

Hamileliğinizde dert ettiğiniz tüm o problemlere biraz da farklı bir pencereden bakmaya ne dersiniz?

Hamilelik zorlu ve sabır gerektiren bir süreç… Sonunda bebeğine kavuşacak olmanın verdiği heyecanı düşündükçe, süreç sadece biraz daha katlanılır oluyor… Diyerek olumsuzluklardan bahsedeceğimizi sanıyorsanız çok yanılıyorsunuz! Aslında hamileliğin kadınları bir yetenek avcısına çevirdiği, birbirinden üstün özellikler kazandırdığı gerçeğinin farkında mısınız? O her gün yaşadığınız sorunlar ve dert yandığınız problemler siz farkında olmasanız da size neler neler kazandırıyor, nasıl fırsatlar sunuyor ah bir bilseniz! Yapmanız gereken sadece problemlere karşı olan bakış açınızı değiştirmek ve olumlu yönlerini görmeye çalışmak… İşte, gebelikte sorun olarak görülen o durumlar ve aslında bakmamız gereken olumlu yönleri…   İçerik oluşturulurken sadece eğlenme amacı güdülmüştür.    

1)Yorgunluk / Dinlenmek İçin Fırsat

  Hamilelikte Sorun Olarak Gördüğümüz Fakat Kolaylıkla Lehimize Çevirebileceğimiz 10 Durum!   Hayatınızın başka hangi döneminde 9 ay boyunca, kafanıza hiçbir şeyi takmadan dinlenme fırsatı yakalayacaksınız? Hamileliğiniz boyunca sürekli halsiz ve yorgun hissettiğiniz için kendinizi şanslı saymalısınız!

2)Unutkanlık / Sıfır Sorumluluk

  Hamilelikte Sorun Olarak Gördüğümüz Fakat Kolaylıkla Lehimize Çevirebileceğimiz 10 Durum!   Hamileliğinizde yaşadığınız unutkanlıktan şikâyetçiyseniz şayet, 9 ay boyunca hiçbir şeyin sorumluluğunu almama imtiyazınız olduğunu hatırlatalım…

3)Aşermek / Farklı Bir Sektörde Kendini Geliştirmek

  Hamilelikte Sorun Olarak Gördüğümüz Fakat Kolaylıkla Lehimize Çevirebileceğimiz 10 Durum!   Aşermek, her ne kadar gece yarıları sizi sokağa dökse de aslında farkına varmadan yeni bir sektöre giriyorsunuz: Gurmelik!  

4)Baş Ağrısı / Sabretmeyi Öğrenmek

  Hamilelikte Sorun Olarak Gördüğümüz Fakat Kolaylıkla Lehimize Çevirebileceğimiz 10 Durum!   Gebeliğin gerçek anlamda baş belası olan baş ağrıları, size sabretmeyi mükemmel bir şekilde öğretir. Bunu bir kazanım olarak değerlendirirseniz, o baş ağrılarından keyif bile almaya başlayabilirsiniz!  

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR ᐳ
10 Maddede Kış Hamileliğine Hazırlık!

5)Kilo Almak / Koca Dünyada Biraz Daha Fazla Görünür Olmak

  Hamilelikte Sorun Olarak Gördüğümüz Fakat Kolaylıkla Lehimize Çevirebileceğimiz 10 Durum!   Hamilelikte alınan kiloları, o mükemmel hücrelerinizin sayısının fazlalaşması ve dünyada daha fazla size yer açılması olarak değerlendirmelisiniz!

6)Kramp / Acı Eşiğini Yükseltmek

  Hamilelikte Sorun Olarak Gördüğümüz Fakat Kolaylıkla Lehimize Çevirebileceğimiz 10 Durum!   Eğer acı eşiği düşük biriyseniz, ara sıra gelen kramplar acıya daha dayanıklı biri haline gelmenizi sağlayacaktır.  

7)Ödem / Dilediğin Ayakkabıları Giyme Fırsatı

  Hamilelikte Sorun Olarak Gördüğümüz Fakat Kolaylıkla Lehimize Çevirebileceğimiz 10 Durum!   Kendinizi şiş hissetmek kötü bir durum olabilir ama gebelikten önce bir türlü numarasını bulamadığınız ayakkabılar için hamilelik döneminde oluşan ödemlerinize şükretmelisiniz… Artık beğendiğiniz ancak küçük numarasını bulamadığınız o şahane ayakkabıları giyme vakti!  

8)Kusmak – Sık İdrara Çıkmak / İçinizdeki Kötülüklerden Kurtulmak

  Hamilelikte Sorun Olarak Gördüğümüz Fakat Kolaylıkla Lehimize Çevirebileceğimiz 10 Durum!   Sabah bulantıları ve sürekli idrarınızın gelmesi zorluyor olsa da sizi, bu durum içinizdeki kötülüklerden arındığınız gerçeğini değiştirmiyor…  

9)Göbek / Aslında Bir Tepsi

  Hamilelikte Sorun Olarak Gördüğümüz Fakat Kolaylıkla Lehimize Çevirebileceğimiz 10 Durum!   Hamileliğiniz boyunca büyüyen göbeğinizi dert etmek yerine, onu bir tepsiymiş gibi kullanabilir ve işleri lehinize çevirebilirsiniz!  

10) Çatlaklar

  Hamilelikte Sorun Olarak Gördüğümüz Fakat Kolaylıkla Lehimize Çevirebileceğimiz 10 Durum!   Çatlak derken? Karnınızdaki minik panterin ufak pençe izlerinden bahsettiniz herhalde?   Hamile olduğunuzu belli etmek için neler yapmalısınız? Cevabına buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu