Bebek ve Çocuk

Güneş İkizler Burcuna Geçiyor! Anne Adaylarımıza Etkisi Ne Olacak?

Güneş İkizler Burcuna Geçiyor! Anne Adaylarımıza Etkisi Ne Olacak?

Güneş, 24 Mayıs’ta yaklaşık 1 ay kalacağı ikizler burcuna geçiyor. Peki bu dönemde anne adaylarımızı neler bekliyor? Astrolog Berna Narin Aşkın’ın yorumlarıyla gebelere özel burç yorumları…

Güneş İkizler Burcuna Geçiyor! Anne Adaylarımıza Etkisi Ne Olacak?

Güneş İkizler Burcuna Geçiyor

Güneş; 21 Mayıs’ta yaklaşık 1 ay kalacağı İkizler burcuna geçiş yapıyor. Bu dönemde iletişim trafiğimizde artışlar görülebilir; telefonla konuşmalarımız artabilir ve sosyal medyada çok daha fazla zaman harcayabiliriz. Bilgi ve fikir alışverişlerimizde yoğunluk görülebilir ve dedikodular artabilir. Yaz tatili planları yavaş yavaş yapılmaya başlanır ve yolculuğa çıkma arzumuzda artış olur. Bu dönemde bolca alışveriş yapabiliriz. İnsanlarla olan iletişim trafiğimizde de artışlar meydana gelebilir. Komşularımızla, kardeşlerimizle veya kuzenlerimizle daha fazla zaman geçiririz. Eğitime çok daha fazla önem vereceğimiz bir döneme giriyoruz. Kitap ve dergi alışverişlerimizde artış olabilir. Bu dönemin gölge yanı ise; başladığımız işleri bitiremememiz olur. Sinirlerin gergin olması, çabucak sıkılmamız söz konusu olabilir. Karar vermede güçlük çekeriz ve karar verdiğimiz şeyden hemen vazgeçebiliriz. Özellikle dedikodulara dikkat etmemiz gereken bir döneme giriyoruz. Kulağınıza, kendinizle alakalı dedikodular gelebilir, fazla önemsemeyin.
Güneş İkizler Burcuna Geçiyor! Anne Adaylarımıza Etkisi Ne Olacak?

KOÇ BURCU

Koç burcu gebelerimiz bu dönemde seyahat etme arzunuz artabilir. Bu seyahatler hem gezme amaçlı olabilir hem de tanıdıkları ziyaret etme şeklinde gerçekleşebilir. Seyahatlerinizde motivasyonunuzu arttıracak gelişmelerle karşılaşabilirsiniz. Bu seyahatler size ve bebeğinize çok iyi gelecek. Uzun zamandır görüşmediğiniz kardeşlerinizle bir görüşme planlayabilirsiniz. Bu görüşmeler sayesinde kendinizi yalnız hissetmeyecek ve ne kadar çok seveniniz olduğunu farkedeceksiniz. Doğum zamanınız yaklaştıkça kişisel gelişime merak sarabilirsiniz. Bebeğiniz ve kendiniz için yararlı kaynaklar okuyabilir, bilgi birikiminizi arttırmak isteyebilirsiniz.
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR ᐳ
Henüz Keşfedilmeyen Erkek Bebek İsimleri Bu Listede!
Güneş İkizler Burcuna Geçiyor! Anne Adaylarımıza Etkisi Ne Olacak?

BOĞA BURCU

Boğa burcu gebelerimizin alışverişe düşkünlüğü malum. Önümüzdeki günlerde bolca alışveriş yapmak isteyebilirsiniz. Bu alışverişlerde özellikle bebek ürünleri dikkatinizi çekebilir, gördüğünüz bir çok şeyi almak isteyebilirsiniz, fakat dikkatli olmanızı öneririm. Aldıklarınızı daha sonra beğenmeyebilirsiniz. Bu aralar harcamalarınıza dikkat etmelisiniz. Eğer hesap yapmadan harcamaya devam ederseniz, ileride maddi zorluklarla karşılaşabilirsiniz.
Güneş İkizler Burcuna Geçiyor! Anne Adaylarımıza Etkisi Ne Olacak?

İKİZLER BURCU

İkizler burcu gebelerimiz, baharın gelmesiyle tüm enerjiyi üzerinizde hissedebilirsiniz. Kendinize güveninizin artacağı bir döneme giriyorsunuz. Önümüzdeki günlerde sizi yoğun bir tempo bekliyor olacak. Bu yoğun tempo; daha çok arkadaşlarla görüşme, akraba ziyafetleri ve yeni yerler keşfetmek üzerine kurulu olabilir. Uzun süredir görmediğiniz dostlarınızla bir araya gelerek keyifli aktivitelerde bulunabilirsiniz. Yaşamınızla ilgili radikal kararlar almayı düşünebilirsiniz. Hatta bu radikal kararları bir an önce uygulamaya koymak gibi bir düşünceniz olabilir. Bu tür köklü değişikliklerden önce kararınızı iyice tartmalısınız.
Güneş İkizler Burcuna Geçiyor! Anne Adaylarımıza Etkisi Ne Olacak?“” width=”250″ height=”375″ />

YENGEÇ BURCU

Yengeç burcu gebelerimiz bu dönemde biraz duygusal davranabilir. Gebeliğin de verdiği bir etkiyle bu aralar biraz gergin olabilirsiniz. Çevrenizdekilerle iletişim kurarken daha dikkatli olmalısınız. Gerginliğiniz insanlarla olan iletişiminize de yansıyabilir ve çeşitli tartışmaların oluşmasına zemin hazırlayabilir. Şu sıralar çevrenizdekilere biraz dikkat! Sizinle alakalı ufak tefek yapılmış dedikodular kulağınıza gelebilir. Bu haber karşısında sakinliğinizi korumanızı öneriyorum. Kendinizi yorulmuş hissedebilir ve yalnız kalmak isteyebilirsiniz. Belki bir seyahat, şu dönemleri daha rahat atlatmanıza yardımcı olur.
Güneş İkizler Burcuna Geçiyor! Anne Adaylarımıza Etkisi Ne Olacak?“” width=”250″ height=”375″ />

ASLAN BURCU

Aslan burcu gebelerimiz, fazlasıyla sosyal olacağınız bir döneme giriyorsunuz. Arkadaşlarınızla sık sık görüşebilirsiniz. Şu sıralar pek yalnız kalacak gibi görünmüyorsunuz. Çevreniz git gide kalabalıklaşabilir. Bunda, bebeğinizin doğmasıyla birlikte artan misafir trafiği de etkili olabilir. Büyük çocuklarınız varsa eğer, bu sıralar onların eğitimlerine daha fazla kafa yorabilirsiniz. Çocuğunuzun gelecek planlarını şimdiden yapabilir ve eğitim masrafları için bir banka hesabı açarak birikim yapmak isteyebilirsiniz.
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR ᐳ
Hamilelikte Yapılan Egzersizler Bebeğin Zekâsını Olumlu Etkiliyor!
Güneş İkizler Burcuna Geçiyor! Anne Adaylarımıza Etkisi Ne Olacak?

BAŞAK BURCU

Başak burcu gebelerimiz, kariyerinizle alakalı olumlu gelişmeler yaşabilirsiniz. Maddi açıdan daha iyi imkânlar sunan iş teklifleri alabilirsiniz. Yalnız,iş temponuzu biraz düşürmeniz hiç de fena olmayacak gibi. Gebeliğinizde bu kadar fazla kendinizi yormamalısınız. Şu sıralar akrabalarla görüşme trafiğinizde bir artış olabilir. Özellikle eşinizin ailesi sizi ziyarete gelebilir ya da siz onun ailesini ziyarete gidebilirsiniz. Bu görüşmelerde ufak gerilimler olabilir, hazırlıklı olun.
Güneş İkizler Burcuna Geçiyor! Anne Adaylarımıza Etkisi Ne Olacak?

TERAZİ BURCU

Terazi burcu gebelerimiz, çevrenizdekilerle bol bol iletişim kurabileceğiniz bir dönem olabilir. Bu aralar uzun yolculuklara çıkmak isteyebilirsiniz. Yalnız, hamile olduğunuzdan dolayı yolculuğa çıkarken tüm hazırlıklarınızı yapmış olmalısınız. Sosyal medyayı her zamankinden aktif kullanabileceğiniz bir dönem olabilir. Bebeğinizin gelişimi ile alakalı blog açma fikriniz varsa, bu dönem sizin için çok uygun görünüyor. Kendinizi geliştirmek istediğiniz konular için çeşitli kurslara katılabilirsiniz.
Güneş İkizler Burcuna Geçiyor! Anne Adaylarımıza Etkisi Ne Olacak?

AKREP BURCU

Akrep burcu gebelerimiz, önümüzdeki günlerde maddi açıdan biraz zorlanabilirsiniz. Harcamalarınıza dikkat etmelisiniz. Lüzumsuz şeyleri almamalısınız ve sadece zorunlu giderleriniz için harcama yapmalısınız. Maddi açıdan sizi zorlayacak bir dönem olabilir. Kendiniz ve bebeğinizin sağlığı için strese girmemelisiniz. Borçlarınız için kredi çekmeyi düşünebilirsiniz. Fakat bu krediyi öderken biraz zorlanabilirsiniz. Tüm zorluklardan sonra eşinizin gelirinde bir artış görülebilir. Bu maddi artış, rahat bir nefes almanızı sağlayacak.
Güneş İkizler Burcuna Geçiyor! Anne Adaylarımıza Etkisi Ne Olacak?

YAY BURCU

Yay burcu gebelerimiz, eşinizle aranızdaki sevgi bağı daha da güçlenebilir. Birbirinize daha sıkı kenetlenmenizi sağlayacak gelişmeler yaşananabilir. Önümüzdeki günlerde eşinizle birlikte romantik planlarınız olabilir. Baharın gelmesiyle sizleri de sosyal bir süreç bekliyor. Yeni arkadaşlıklar kurabilirsiniz ve dışarıda bolca zaman geçirebilirsiniz. Yalnız, bu aralar doktor kontrollerinizi ihmal etmemelisiniz. Hamileliğinizle alakalı çok mühim olmayan sağlık sorunlarıyla karşılaşabilirsiniz.
Güneş İkizler Burcuna Geçiyor! Anne Adaylarımıza Etkisi Ne Olacak?

OĞLAK BURCU

Oğlak burcu gebelerimiz, bu aralar kendinize biraz daha fazla dikkat etmelisiniz. Sağlığınızla alakalı bir pürüz meydana gelebilir ve canınız sıkılabilir. Eğer kadın doğum doktorunuzdan memnun değilseniz, doktorunuzu önümüzdeki günlerde değiştirebilirsiniz. Gebeliğiniz ilerledikçe evdeki işlerde zorluk çekebilirsiniz. Ev işleriniz hafifletmek için evde çalışacak biri için arayışlarınız olabilir. Eve gelen misafir sayısında bir artış olabilir. Bu misafirleri ağırlarken kendinizi fazla yormamalısınız.
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR ᐳ
Yarık Dudak ve Damak Deformasyonu Nedir?
Güneş İkizler Burcuna Geçiyor! Anne Adaylarımıza Etkisi Ne Olacak?

KOVA BURCU

Kova burcu gebelerimiz, sanatsal faaliyetlere ilginiz artabilir. Sanat galerisi gezmek isteyebilirsiniz ya da hobi olarak çeşitli sanatsal faaliyetlerle ilgilenmek isteyebilirsiniz. Bu hobiler, kafanızı dağıtmanızı ve rahatlamanızı sağlayacaktır. Yaşadıklarınızı hatıra olarak saklamak için günlük tutmayı düşünüyor olabilirsiniz. Günlük tutmanız, ileride bebeğinize de güzel bir hatıra olacağından bu fikri kesinlikle eyleme geçirmelisiniz.
Güneş İkizler Burcuna Geçiyor! Anne Adaylarımıza Etkisi Ne Olacak?

BALIK BURCU

Balık burcu gebelerimiz, bebek hazırlıkları yaparken aileniz kalabalıklaşacağından daha büyük bir eve geçmeyi düşünebilirsiniz. Yalnız, yeni ev planlarını yaparken gebeliğinizi de hesaba katmalısınız. Taşınmak zorlu bir süreç; sağlığınızı tehlikeye atmayın. Baharın gelmesi, sizde biraz uyuşukluk yaratabilir. Zamanınızın büyük bir kısmını evde geçirmek isteyebilirsiniz. Yalnız, bu güzel havaları kaçırmamalısınız. Biraz dışarı çıkmak, temiz hava almak size iyi gelebilir. Bu sıralar ailenizle daha fazla vakit geçirebilirsiniz. Aile ziyaretlerinizde artış görülebilir. Bu ziyaretler, duygusal açıdan size çok iyi gelecek, yalnız olmadığınızı hatırlatacaktır.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu