Bebek ve Çocuk

George Clooney Baba Oldu!

George Clooney Baba Oldu!

George Clooney baba oldu! George ve Amal Clooney çiftinin heyecanla beklediği ikizleri doğdu. Amal Clooney ve doğan bebeklerin sağlık durumunun gayet iyi olduğu açıklandı.

George Clooney baba oldu! 2014 yılında muhteşem bir düğünle İtalya’nın Venedik kentinde evlenen George Clooney ve Amal Clooney çiftinin heyecanla beklediği ikizleri ise 6 Haziran’da dünyaya geldi. Menajerleri tarafından Amal Clooney ve doğan ikizlerin sağlık durumunun gayet iyi olduğu açıklandı.   George Clooney Baba Oldu!  

George Clooney Baba Oldu!

Dünyaca ünlü Hollywood yıldızı George Clooney ve Lübnan asıllı avukat eşi Amal Clooney çiftinin bebeklerinin cinsiyeti de öğrenildi. İkiz bebek sahibi olan çift; erkek çocuklarına Alexander, kız çocuklarına ise Ella ismini verdi. George ve Amal Clooney, çocuklarını okul çağına gelene kadar İngiltere’nin Londra kentinde yetiştireceklerini açıkladı.  

Çiftin Bebek Beklediğini Matt Damon Açıklamıştı

George Clooney ve Amal Clooney, katıldıkları bir yardım etkinliğinde Eylül 2013’te tanışmıştı. Ortak arkadaşlarının tanıştırdığı ünlü çift, Nisan 2014’te nişanlandı ve aynı yılın Eylül ayında nikah masasına oturdu. Çiftin bebek beklediğini ve bebeklerin ikiz olduğunu ise, Matt Damon geçtiğimiz Şubat ayında basınla paylaşmıştı.  

Amal Clooney, Hamileliğinde Pek Fazla Basın Karşısına Çıkmadı

  George Clooney Baba Oldu!   İnsan hakları savunucu kimliği ve yardımseverliği ile tanınan avukat Amal Clooney, gebeliği boyunca fazla ortalıklarda görünmedi. Hamileliğinde yalnızca bir kaç kere görüntülenen Amal Clooney’in o fotoğraflarda göbeği fazla belirgin değildi.  

Doğum Bütçeleri Dudak Uçuklattı!

Çiftin doğum için harcadığı para, dudak uçuklattı. Doğum sırasında eşinin rahatı için hiçbir harcamadan kaçınmayan George Clooney oldukça cömert davrandı. Hastanenin doğum bölümünün komple kapatılması, İtalya’dan getirtilen özel masör, İngiltere’den getirtilen özel kraliyet ebeleri ve daha bir çok şey için toplamda 1.5 milyona yakın para harcandığı öğrenildi.   Çiftin doğum bütçeleriyle alakalı daha fazla bilgi için buraya tıklayabilirsiniz!

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR ᐳ
Kriptik Hamilelik Nedir? Kriptik Hamilelik Belirtileri

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu