Bebek ve Çocuk

Geç Yaşta Hamile Kalmanın Sırını Verdi!

Geç Yaşta Hamile Kalmanın Sırını Verdi!

45 yaşında anne olan Didem Uzel, geç yaşta hamile kalmasının sırlarını paylaştı!

Doktorlar dizisinden hatırladığımız Didem Uzel, oğlu Aslan’ı 2016 yılında kucağına almıştı. 45 yaşında anne olan oyuncu, önceki gün geç yaşta hamile kalmanın sırlarını takipçileriyle paylaştı.

45 Yaşında Doğum Yapan Didem Uzel Geç Yaşta Hamile Kalmanın Sırrını Verdi!

Eski manken ve oyuncu Didem Uzel, finansçı Selim Sarı ile 2012 yılında dünya evine girmişti. Evlendikten sonra mesleğine ara veren ve Amerika’ya yerleşen Uzel, 2016 yılında ailesinin genişleyeceğini açıklamıştı. O dönem magazin dünyasında büyük yankı uyandıran haber sonrası, Aslan adını verdiği oğlunu sağlıklı bir şekilde kucağına alan Didem Uzel, geç yaşta hamile kalmanın sırını paylaştı!

Geç Yaşta Hamile Kalmanın Sırını Verdi!

‘Buğday Çimi Suyu İçin’

Sosyal medyayı oldukça aktif kullanan Didem Uzel, 45 yaşında anne olmuştu. Geç yaşta annelik duygusunu tadan Didem Uzel, bunun sırrını sosyal medya hesabından paylaştı. ‘Nefes seanslarına katılın, alkali beslenip vücudunuzu toksinlerden arındırın. Stresten uzak durun ve bitkisel proteinlerle beslenin. Buğday çimi suyu için.  İçindeki yoğun klorofil sayesinde hücrelerin canlanıp yeniden yapılanmasını sağlayan buğday çimi suyu, doğurganlığı arttırıyor.’ şeklinde bir açıklama yaptı.

Geç Yaşta Hamile Kalmanın Sırını Verdi!

Diğer magazin haberlerimizi okumak için buraya tıklayabilirsiniz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR ᐳ
Heyecanlı Bekleyiş Sona Erdi: Buse Terim Kızı Naz'ı Kucağına Aldı!

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu