Bebek ve Çocuk

Gebelere Özel 6-12 Mart Haftalık Burç Yorumu

Gebelere Özel 6-12 Mart Haftalık Burç Yorumu

12 Mart günü saat 17:53’te Başak burcunda dolunay gerçekleşecek. Bu dolunay sağlık ve hizmet temalarını ön plana çıkarırken, gebelikte sağlığınızla ve düzeninizle ilgili konularda farkındalık artacak, rahatsızlık veren ama adı konulmamış hastalıklar da teşhis edilebilecek.

Gebelere Özel 6-12 Mart Haftalık Burç Yorumu

Gebelere Özel 6-12 Mart Haftalık Burç Yorumu

12 Mart günü saat 17:53’te Başak burcunda dolunay gerçekleşecek. Bu dolunay sağlık ve hizmet temalarını ön plana çıkarırken, gebelikte sağlığınızla ve düzeninizle ilgili konularda farkındalık artacak, rahatsızlık veren ama adı konulmamış hastalıklar da teşhis edilebilecek. Çevrenizdekilerin hataları ve kusurları daha fazla gözünüze batacak, en küçük yanlışa bile tahammül etmekte zorlanacaksınız. Özellikle bu dönemde söylediklerinize biraz dikkat etmenizi öneririm. Çünkü istemeden de olsa sevdiklerinizi acımasızca eleştirebilirsiniz. Gebelikte yaşadığınız pek çok duygu durum değişikliği nedeniyle kendinize de tahammül edemeyebilir, hiçbir halinizden hoşnut olamayabilirsiniz. Bu dönemde evin temizliğe kendinizi kaptırabilir, evin düzenini değiştirmek isteyebilirsiniz ama Venüs’te Retro olduğundan yaptıklarınızı beğenmeyebilirsiniz. Bunun geçici bir süre olduğunu unutmayın ve gebeliğinizden dolayı kendinizi fazla yormamaya dikkat edin. Bu dönem aileniz sizin yardımınıza ihtiyaç duyabilirler. Eğer ihmal ettiğiniz küçük ameliyatlar varsa bu dönem yaptırmak zorunda kalabilirsiniz. Doktorunuz gebeliğinizin durumunu takip ederek size bu konuda bilgi verecektir, endişelenmeyin. Gebelikte pek çok kadın kimseye söyleyemedikleri endişeler yaşar ve bunları içinde tutar. Ancak bu dönemde kendinize sakladığınız endişeleriniz su yüzüne çıkabilir. Etrafınızdaki insanlardan ve bir uzmandan bu konuda destek alabilirsiniz.
Gebelere Özel 6-12 Mart Haftalık Burç Yorumu

KOÇ BURCU

Bu dönemde hem sizin hem de eşinizin akrabalarıyla bazı sorunlar ortaya çıkabilir. Özellikle kayınvalideniz veya görümcenizle tartışmaya girmemenizde fayda var. Sizi mutsuz edecek ve strese girmenize neden olabilecek ortamlardan uzaklaşmanızı öneririm. Aynı durum iş hayatınız için de geçerli olabilir. Unutmayın gebelikte anne adayının yaşadığı stres bebeği de olumsuz etkilemektedir. Sağlığınıza dikkat etmeniz gerekir. Doktor kontrollerini ihmal etmeyin.
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR ᐳ
Köpeğinizi Bebekle Nasıl Tanıştırabilirsiniz?
Gebelere Özel 6-12 Mart Haftalık Burç Yorumu

BOĞA BURCU

Var olan çocuğunuzla ilgili bazı konularda endişeleriniz artabilir. Özellikle hangi konularda endişe ettiğinizi kendinize sorun ve bunlar için nasıl çözümler bulabileceğinizi düşünün. Eğer işin içinden çıkamıyorsanız o zaman mutlaka bir uzmandan destek alın. Eşinizle bu dönemde bazı sorunlar yaşayabilir, onun beklentilerinizi karşılamadığını düşünebilirsiniz. Eşinizle konuşarak beklentilerinizi net olarak ifade etmeniz sizi daha iyi anlamasını sağlayacaktır.
Gebelere Özel 6-12 Mart Haftalık Burç Yorumu

İKİZLER BURCU

Bebeğinizin doğumuna az kaldıysa bu hafta sizin için bebeğinizin odasını hazırlama zamanı gelmiş de geçiyor demektir. Önceden bebeğiniz için planladığınız o muhteşem odanın detaylarını ele alma zamanı geldi. Evi yeni baştan düzenlemek sizi hem heyecanlandıracak hem de mutlu edecektir.
Gebelere Özel 6-12 Mart Haftalık Burç Yorumu

YENGEÇ BURCU

Bu dönemde yengeç burcu gebelerimizin zihinsel farkındalıklarının daha yüksek olabileceğini söyleyebilirim. Etrafınızda olan biteni daha iyi görebilecek, kişiler veya olaylar karşısındaki fikirlerinizi daha net söyleyebileceksiniz. İş amaçlı bir seyahate çıkmak zorunda kalacaksınız, bu seyahatiniz pek olumlu sonuçlanmayabilir. Yaşadığınız endişeler, duygularınızdaki değişiklikler buna da neden olabilir. Belki patronunuzla konuşarak sizin yerinize birini bulmasını sağlayabilirsiniz. Bazen böyle dönemlerde sağlıklı kararlar veremeyebilir, her şeyi daha duygusal yorumlayabilirsiniz. Ancak yine de bu geçici bir dönemdir ve bir süre sonra kendinizi çok daha iyi hissedeceksiniz.
Gebelere Özel 6-12 Mart Haftalık Burç Yorumu

ASLAN BURCU

Uzun zamandır beklediğiniz bir ödemeniz varsa ve tüm planlarınızı gelecek olan bu paraya göre yaptıysanız biraz daha beklemek zorunda kalabilirsiniz. Bebeğinizin ihtiyaçlarını karşılayabilmek için kredi çekmek zorunda kalabilirsiniz. Borç vermeden önce iyi düşünmeniz, bebeğinizin ihtiyaçlarını göz önünde bulundurmanız gerekir. Bu nedenle borçlanmak yerine maddi planlarınızı iyi yapmanızı tavsiye ederim.
Gebelere Özel 6-12 Mart Haftalık Burç Yorumu

BAŞAK BURCU

Başak burcu gebelerimiz bu dönemde sağlıklarına daha çok dikkat etmek zorunda kalabilirler. Beslenmeden, egzersize kadar gebeliğinizin daha sağlıklı geçmesini sağlayabilirsiniz. Bir süredir sağlıksız bir beslenme düzenine sahipseniz bunu değiştirmenizin tam zamanı. Çünkü her yediğiniz sağlıksız besin aslında bebeğinizin de sağlıksız gelişmesine neden olur. Her işi üstlenip kendinizi yormak yerine, işleri diğer insanlarla ve eşinizle bölüşebilirsiniz. Böylece kendinizi çok yormamış olursunuz. Sizi rahatsız eden şeyler olsa da eleştiri yapmadan önce karşı tarafın kırılıp kırılmayacağını düşünmeniz gerekir.
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR ᐳ
Beyonce Doğum Sonrasında çekilen Fotoğrafları ile Herkesi Büyüledi!
Gebelere Özel 6-12 Mart Haftalık Burç Yorumu

TERAZİ BURCU

Etrafınızdaki arkadaşlarınızın aslında sizin gerçek dostunuz olup olmadığını anlayabileceğiniz bir döneme gireceksiniz. Bu da kendinizi yalnız hissetmenize neden olabilir. Ancak unutmayın önemli olan siz ve bebeğinizsiniz. Yanınızda olmayan, sizi anlamayan insanları hayatınızdan uzaklaştırmak belki o kadar da kötü olmaz. Kendinizi yalnız hissettiğiniz zamanlarda eşinizle ve ailenizle daha sıkı zaman geçirebilirsiniz. Böyle durumlarda evde tek başınıza kalmak yerine sosyalleşmek size daha iyi gelecektir. Terazi burcu gebelerimiz de bu haftalarda sağlıklarına oldukça dikkatli olmalıdır. Çünkü bazı sorunlar yaşayabilirsiniz. Doğumunuz yaklaştıysa endişelerinizde artış meydana gelebilir. Böyle bir durumda sizin gibi gebe olan veya daha önce çocuk sahibi olanlarla konuşarak, onlara endişelerinizi anlatabilirsiniz. Bu, hem sosyalleşmenizi hem de endişelerinizin azalmasını sağlayacaktır.
Gebelere Özel 6-12 Mart Haftalık Burç Yorumu

AKREP BURCU

Bu haftalarda arkadaşlarınız ilgili sorunlar yaşayabilirsiniz. Hassas bir dönem geçirmenizden dolayı sizi anlamadıklarını düşünüyorsanız bunu onlarla mutlaka konuşmalısınız. Endişelerinizi, korkularınızı, sizi rahatsız eden şeyleri onları kırmadan anlatmanız, onların da sizi daha iyi anlamasını sağlayacaktır. Bebeğinizin dünyaya gelecek olmasıyla birlikte ev içi geliriniz biraz dengesini yitirebilir. Bebeğinizin ihtiyaçlarını karşılamak için pek çok fedakârlıkta bulunabilirsiniz. Kazancınızın bebeğinizin ihtiyaçlarını karşılayamayacağı endişesine kapılabilirsiniz. Böyle durumlarda eşinizle birlikte bir plan oluşturabilir, gereksiz harcamalarınızdan kurtulabilirsiniz. Eşinizle ilgili ufak sorunlar da yaşayabilirsiniz. Eğer sizi ve onu rahatsız eden bir konu varsa ve bu tartışmanıza neden oluyorsa, o zaman konuyu eşinizle birlikte konuşmalı, sorunlara çözüm bulmak için çabalamalısınız.
Gebelere Özel 6-12 Mart Haftalık Burç Yorumu

YAY BURCU

Bu dönemde iş hayatınızla ilgili bazı kararlar almak zorunda kalabilirsiniz. Eğer çalıştığınız iş, sizi strese sokuyor veya gebeliğinizi zorluyorsa o zaman işten çıkabilir veya yeni bir işe başlayabilirsiniz. Sağlığınıza dikkat etmenizde fayda var. Çünkü bu dönemlerde sağlığınız bozulabilir. Yaşadığınız sağlık sorunlarını doktorunuzla paylaşmanız gerekir. Yine bu dönemde ağır bir sorumluluğun altına girebilirsiniz. Böyle bir durumla karşılaştığınızda öncelikle kendinizi ve bebeğinizi düşünmeyi ihmal etmeyin.
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR ᐳ
Kundağa Sarmaya Karşı Verilen Savaş
Gebelere Özel 6-12 Mart Haftalık Burç Yorumu

OĞLAK BURCU

Bu hafta eşinizin ailesiyle bazı sorunlar yaşayabilir, söyledikleri sizi kırabilir veya siz söylediklerinizle onları kırabilirsiniz. Böyle hassas bir dönemde onlardan size karşı olan söylemlerin, sizi incittiğini anlatabilir, siz de söylemlerinize biraz daha dikkatli olabilirsiniz. Bebeğiniz veya gebeliğinizle ilgili söylenenleri çok düşünmemenizi, kendinizi sakinleştirmenizi öneririm. Unutmayın o sizin bebeğiniz ve onunla ilgili kararları da yine siz alacaksınız. Uzun zamandır bir yurtdışı gezi planladıysanız bu haftalarda bunu gerçekleştirebilirsiniz. Doğumdan önce yapacağınız bu tatil sizi oldukça keyiflendirecektir. Ancak yolculuğa çıkmadan önce doktorunuzdan onay almayı unutmayın.
Gebelere Özel 6-12 Mart Haftalık Burç Yorumu

KOVA BURCU

Bu dönemde eşinizin gelirindeki değişlikler bebeğiniz için planladıklarınızı ertelemenize neden olabilir. Bu nedenle harcamalarınızı dikkatli yapmanızı öneririm. Eğer siz de çalışmıyorsanız bu durum borçlanmanıza da neden olabilir. Kendinizi mutsuz ve duygusal olarak tatminsiz hissedebilirsiniz. Eşinizle konuşarak, onun ilgisine ihtiyacınız olduğunuzu söyleyebilirsiniz.
Gebelere Özel 6-12 Mart Haftalık Burç Yorumu

BALIK BURCU

Bu hafta yakın ilişkide olduğunuz kişiler ya da eşiniz tarafından eleştirilebilirsiniz. Gebeliğinizden kaynaklı duygularınızdaki değişkenlikle kendinizi daha kırılgan, hassas ve alıngan hissedebilirsiniz. Anne olmaya çalışmak aslında pek çok fedakarlık yapmayı da gerektirir. Bazen bu yaptığınız fedakarlıkları istediğiniz gibi göremeyebilirler. Bu dönem sizin bunları sorgulama döneminiz olabilir. Bu nedenle evliliğinizde, arkadaşlarınızla ve iş ilişkilerinizde bazı sıkıntılar yaşayabilirsiniz. Yine de sakinliğinizi korumanızı ve bir karar almadan önce iyi düşünmenizi öneririm.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu