Bebek ve Çocuk

Gebelere Özel 13-19 Şubat Haftalık Burç Yorumu

Gebelere Özel 13-19 Şubat Haftalık Burç Yorumu

Güneş; 18 Şubat’tan 20 Mart tarihine kadar kalacağı Balık burcuna geçiyor. Güneş, Balık burcundayken özellikle hamileler, hormonların da etkisiyle çok alıngan olabilir, duygu patlamaları yaşayabilirler.

Gebelere Özel 13-19 Şubat Haftalık Burç Yorumu

Gebelere Özel 13-19 Şubat Haftalık Burç Yorumu

Güneş; 18 Şubat’tan 20 Mart tarihine kadar kalacağı Balık burcuna geçiyor. Güneş bir burçta yaklaşık 1 ay kalır ve o süre içinde bulunduğu burcun temaları ön plana çıkacaktır. Yani 20 Mart tarihine kadar hayatınızda Balık burcunun simgelediği konular etkili olacak. Bu süreçte kader diyebileceğim olaylarla karşılaşabilir, daha duygusal ve romantik olabilirsiniz. Bir dönemi bitirip yeni bir döneme başlayabilir, nelerden vazgeçmeniz gerektiğini düşünebilirsiniz. Güneş, Balık burcundayken özellikle hamileler, hormonların da etkisiyle çok alıngan olabilir, duygu patlamaları yaşayabilirler. Bu dönemde özellikle ayaklara çok dikkat etmenizi tavsiye ederim çünkü ayaklarınızda şişkinlik olabilir, vücudunuz da su toplayabilir. Hayal gücünüzün ve sezgilerinizin artabileceğini söyleyebilirim. Bu da bol bol rüya görmenize sebep olabilir. Aslında Balık son derece bereketli bir burçtur ve bu dönem hamile kalmak için de uygun bir zamandır. Yalnız kararsızlığınız had safhada olacağından bebek için yapılan alışverişlerde sık sık karar değiştirebilirsiniz. Balık burcunda doğan bebekler daha çok sanatsal yetenekleri olan, evrenle iyi bağ kuran, aileye düşkün ama biraz kararsız ve kolay vazgeçen bir doğaya sahip olurlar. Balık burcu bebekleri etraflarında olup bitenlere karşı çok duyarlı ve hassastırlar, aynı zamanda son derece merhametlidirler. Güneş’ in Balık burcundaki hareketi sürecinde diğer burçlar nasıl etkilenecek şimdi bunu inceleyelim.
Gebelere Özel 13-19 Şubat Haftalık Burç Yorumu

KOÇ BURCU

Koç burcu gebelerimiz bu dönem biraz daha içlerine kapanık olacakları bir dönem yaşayacaklar. Bu nedenle pek evden bile çıkmak istemeyebilirler. İleri ki dönemlerde hamileliğinizin de ilerlemesine bağlı olarak daha zor hareket etmeye başlayacaksınız. Hareketli ve sportif yapınız kısıtlandığından dolayı biraz sıkıntı yaşayabilirsiniz ama unutmayın bu geçici bir süre. Bebeğinizi kucağınıza aldıktan sonra uzman kontrolünde yine hareketli ve spor dolu hayatınıza devam edebilirsiniz. Bu dönemde yine rüya görme sıklığınızda artış görülebilir.
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR ᐳ
Bebeklere Makarna Tarifi: Pratik ve Lezzetli
Gebelere Özel 13-19 Şubat Haftalık Burç Yorumu

BOĞA BURCU

Boğa burcu gebelerimiz bu süreci oldukça kolay atlatacaklar. Sosyal çevreleriyle bir araya gelirken, çocuğu olan boğaları yeni gelişmeler bekleyebilir. Doğacak olan bebeğiniz için bir baby shower düzenlemek de sizi oldukça keyiflendirecektir. Özellikle sizin ve bebeğinizin ihtiyaçlarını karşılayacak hediyeler çok işinize yarayacak. Eğer doğumunuza az kaldıysa artık bebeğinizi doğurma zamanı gelmiş olabilir.
Gebelere Özel 13-19 Şubat Haftalık Burç Yorumu

İKİZLER BURCU

Uzun zamandır bebeğinizin olması için uğraşıyor hatta tedavi görüyorsanız, mutlu bir hamilelik haberi almanız an meselesi olabilir. Sonunda o istediğiniz bebeğinizin olacağını duymak eminim sizi çok mutlu edecektir. Sosyal ortamlarınızın içinde olmanız, keyifli zamanlar geçirmenizi sağlayacaktır. Ayrıca bu dönem eşinizin ve sizin anneniz ziyaretinize gelebilir veya siz onların yanına gidebilirsiniz. Hamilelik haberini onlarla paylaştığınızda ne kadar mutlu olduklarını göreceksiniz.
Gebelere Özel 13-19 Şubat Haftalık Burç Yorumu

YENGEÇ BURCU

Gebelikte en zor aşamalardan birisi de bebeğe hangi ismin koyulacağıdır. Bu dönemde yengeç burcu gebelerimiz de isim arayışına girmeye başlayabilirler. Biraz karar vermekte zorlanabilirsiniz ama bebeğiniz için en uygun ismi seçeceğinizden eminim. Bu dönemde hem kendi kardeşleriniz hem de eşinizin kardeşleriyle bir araya gelebilirsiniz. Gebeliğin hormonlarınızda yarattığı etki nedeniyle özellikle bu dönemde daha alıngan ve hassas olabilirsiniz.
Gebelere Özel 13-19 Şubat Haftalık Burç Yorumu

ASLAN BURCU

Aslan burcu gebelerimiz için biraz daha zorlu bir dönem olabilir. Hamileliğin etkisiyle yoğun duygusal etkiler altında kalabilir, sık sık gözleriz dolabilir, endişe yaşayabilirsiniz. Böyle bir durumda kendinizi mutlu edecek şeylerle ilgilenmenizi, alış verişe çıkmanızı, sevdiğiniz insanlarla zaman geçirmenizi tavsiye ederim. Endişelerinize kulak vermek sizi sadece daha da mutsuz eder, unutmayın. Bu dönemde eşinizle konuşarak sizinle daha çok ilgilenmesi ve sizi sakinleştirmesi gerektiğini, onun desteğine ihtiyacınız olduğunu anlatabilirsiniz. Bu dönemde bereketli Balık burcunun getirdiği fırsatla kazançlarınız da artış olabilir. Böylece bebeğiniz için istediğiniz o yatağı alabilirsiniz.
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR ᐳ
Deprem Çantası Nasıl Hazırlanır?
Gebelere Özel 13-19 Şubat Haftalık Burç Yorumu

BAŞAK BURCU

Başak burcu kadınları her şeyi kendisi yapmak ister. Her sorumluluğu üstelenecek kadar da yürekli ve dayanıklıdır. Ancak özellikle gebe olmanızdan dolayı bu seferlik işlerinizde eşinizin yardımını alabilirsiniz. Gebelik döneminde özellikle eşinizin desteğiyle kendinizi daha iyi hissedersiniz. Bu dönemde siz de biraz daha alıngan ve hassas olabilir, etrafınızdaki kişilerden, özellikle eşinizden ilgi isteyebilirsiniz. Ne de olsa iki canlısınız bunu sizden başka kim bu kadar hak edebilir ki öyle değil mi? Bu dönemde kendinizi rahatlatmak, aklınızdaki endişelerden kurtulmak için hamilelik koçuyla çalışabilirsiniz. Böylece gebeliğinizle ilgili durumlarda profesyonel anlamda bir destekçiniz olur.
Gebelere Özel 13-19 Şubat Haftalık Burç Yorumu

TERAZİ BURCU

Terazi burcu gebelerimizin bu dönemde özellikle sağlıklarına dikkat etmelerini ve kendilerini yormamalarını tavsiye ediyorum. Terazi kadınları kişisel bakıma ve hoş görünmeye verdikleri önemle tanınırlar. Bu dönemde bunu biraz ihmal etmiş olabilirsiniz ama yeniden kişisel bakımınız için zaman ayırmanızı tavsiye ederim. Bu kendinizi daha iyi hissetmenizi de sağlayacaktır. Örneğin, masaj veya cilt bakımı yaptırabilirsiniz. Bu dönemde sağlığınızda bazı sıkıntılardan da kaynaklı doktor kontrolleriniz artabilir.
Gebelere Özel 13-19 Şubat Haftalık Burç Yorumu

AKREP BURCU

Bu döneme henüz hamile olmamış akrep burcu kadınları için hamile kalma veya bebek sahibi olma dönemi diyebilirim. Sizin için bu dönem son derece keyifli ve mutluluk verici gelişmeler olabilir. Sanatsal çalışmalarda da başarılı olabilir, bebek odasını çok yaratıcı hazırlayabilir, bol bol alış veriş yapabilirsiniz. Eşinizle de romantik ve sevgi dolu bir dönem geçirebilirsiniz.
Gebelere Özel 13-19 Şubat Haftalık Burç Yorumu

YAY BURCU

Yay burcu gebelerimiz için bu dönem de aileleriyle zaman geçirecekleri ve eve kapanacakları bir dönem olacak. Gebeliğinizin ilerlemesi nedeniyle iş hayatınıza biraz ara vermek veya bir süre izin almak isteyebilirsiniz. Bebeğinizin odasını hazırlamak için evde ufak tefek tadilat yapabilirsiniz. Gebeliğiniz nedeniyle hareketlerinizi biraz kısıtlamanız gerekebilir. Önemli olan sağlıklı bir gebelik dönemi geçirmeniz. Bu dönemde aile ziyaretleriniz artabilir.
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR ᐳ
Hamilelikteki Çatlakları Önlemek İçin Yaptığımız Sonuç Vermeyen 5 Çaba!
Gebelere Özel 13-19 Şubat Haftalık Burç Yorumu

OĞLAK BURCU

Oğlak burcu gebelerimiz bu dönemi daha hareket ederek geçirebilir ve kısa seyahatlere çıkabilirler. Gebelikle ilgili bulduğunuz her kitabı okumak isteyebilir, gebelik süreci ve doğum sonrası neler yaşayacağınızı daha iyi kavrayabilirsiniz. Bebeğiniz için hangi ismi geçeceğiniz konusunda biraz kararsız kalabilirsiniz. Bu dönemde bebeğinize olan duygularınızı anlatmak için bir günlük tutmanızı tavsiye ederim. Bu ileride bebeğiniz için oldukça duygusal bir hediye olacaktır.
Gebelere Özel 13-19 Şubat Haftalık Burç Yorumu

KOVA BURCU

Kova burcu kadınları uzun dönemdir hamile kalabilmek için girişimlerde bulunuyorsa, bu dönemde mutlu haberi alabilirsiniz. Bu süreçte daha parasal konulara odaklanabilir, bebeğinizin geleceğini güvenceye almak için girişimlerde bulunabilirsiniz. Kova burcunun mantık burcu olmasından dolayı siz de duygu yoğunluğundan ve kararsızlıktan rahatsız olabilirsiniz. Bol bol alış veriş yapıp para harcayabilirsiniz aman dikkat.
Gebelere Özel 13-19 Şubat Haftalık Burç Yorumu

BALIK BURCU

Bu dönem Balık burcu gebelerimiz için son derece şanslı ve önemli bir ay olacak. Bebek sahibi olamadıysanız henüz bu dönem de hamile kalabilirsiniz. Kendinizi çok iyi ifade edebilecek, neyi isteyip istemediğinizi daha net olarak anlatabileceğiniz bir döneme gireceksiniz. Çevrenizdekilerin ve eşinizin ilgisi hep üzerinizde olacak hatta biraz da şımartılabilirsiniz. Sezgileriniz bu dönem daha da güçlenecek. Bu da her duruma karşı hazırlıklı olabilmenizi sağlayacaktır.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu