Bebek ve Çocuk

Gamze Karaman Oğlunu Sonunda Gösterdi!

Gamze Karaman Oğlunu Sonunda Gösterdi!

Gamze Karaman oğlu Yaman ile ilk karesini paylaştı!

Eski Türkiye Güzeli Gamze Karaman, Temmuz ayında doğum yapmıştı. O günden bu yana oğlunun yüzünün görünmediği fotoğraflar paylaşan Karaman, önceki gün bebeği ile olan ilk karesini yayınladı!

Gamze Karaman Oğlunu Sonunda Gösterdi!

2003 yılında Türkiye Güzeli seçilen Gamze Karaman, iş adamı Nedim Keçeli ile 2017 yılında hayatını birleştirmişti. İtalya’nın başkenti Roma’da, oldukça gösterişli bir törenle dünya evine giren çiftin düğünü ünlüler geçidini aratmamıştı. Düğünden sonra Gamze Keçeli’nin hamile olduğu ara ara iddia edilse de ünlü manken ailelerine yeni bir üyenin katılacağını Kasım ayında açıklamıştı. Oldukça sağlıklı geçen 9 ayın ardından oğluna kavuşan Gamze Keçeli, doğumdan sonra bebeğini basından sır gibi saklıyordu. Bebeğinin yüzünün görünmediği fotoğrafları sevenleriyle paylaşan ünlü manken, bu kuralı önceki gün bozdu! 36 yaşında ilk kez annelik duygusunu tadan Keçeli, oğlu ile ilk fotoğrafını sosyal medya hesabından paylaştı.

Gamze Karaman Oğlunu Sonunda Gösterdi!

Gamze Karaman’ın Bebeği 4 Aylık Oldu!

Gamze Karaman, bebeğine ‘beceri, etki ve güç bakımından alışılmışın üzerinde olan kimse’ anlamına gelen Yaman ismini vermişti. Temuz ayında dünyaya gelen Yaman bebek şu anda 4 aylık!

Doğum Gününde Paylaştı

Kendi doğum gününde oğlu ile olan fotoğrafını paylaşan Gamze Keçeli, paylaşımına oldukça duygusal bir not ekledi. ‘Bugün benim doğum günüm. Aslında en güzel doğum günümü geçtiğimiz sene aldım

Diğer magazin haberlerimizi okumak için buraya tıklayabilirsiniz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR ᐳ
Üçlü Tarama Testi Nedir?

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu