Bebek ve Çocuk

Engin Altan Düzyatan Eleştirilere Cevap Verdi: ‘Kızım Orada Doğsun Diye Amerika’ya Gitmedik’

Engin Altan Düzyatan Eleştirilere Cevap Verdi: ‘Kızım Orada Doğsun Diye Amerika'ya Gitmedik’

Neslişah Alkoçlar doğum için Amerika’yı tercih edince eleştiri oklarının hedefi olmuştu. Eşi Engin Altan Düzyatan, önceki gün verdiği röportajda bu eleştirilere cevap verdi!

Geçtiğimiz Ağustos ayında ikinci çocuğunu kucağına alan Engin Altan Düzyatan, doğumun Amerika’da gerçekleşmesini eleştirenlere cevap verdi!

Engin Altan Düzyatan Eleştirilere Cevap Verdi: ‘Kızım Amerika’da Doğsun Diye Gitmedik’

Hülya Koçyiğit’in torunu Neslişah Alkoçlar ile başarılı oyuncu Engin Altan Düzyatan, 2014 yılında nikâh masasına oturmuştu. 2016’da Emir Aras ismini verdikleri çocuklarına kavuşan çift, geçtiğimiz Ağustos ayında ikinci kez ebeveyn olmanın heyecanını yaşamıştı. Hamileliğinin 5. ayında Amerika’ya giden Neslişah Alkoçlar, doğumu da orada gerçekleştirince eleştiri oklarının hedefi olmuştu. Eşi Engin Altan Düzyatan ise son verdiği röportajda bu eleştirilere cevap verdi.

Engin Altan Düzyatan Eleştirilere Cevap Verdi: ‘Kızım Orada Doğsun Diye Amerika'ya Gitmedik’

‘Amerika’ya Doğum İçin Gitmedik’

Neslişah – Engin Altan Düzyatan çifti, geçtiğimiz Ağustos ayında ikinci kez ebeveyn olmuştu. Bu kez kız bebek annesi olan Neslişah Alkoçlar, doğumu Amerika’da gerçekleştirince eleştiri oklarının hedefi olmuştu. Önceki gün bir gazeteye röportaj veren Engin Altan Düzyatan ise bu eleştirilere cevap verdi. Düzyatan, ‘Neslişah’ın doğum yapacağı hastane ve doktor belliydi. Dizi sezon tatiline girince, Neslişah’ın 5. Ayında Amerika’ya gittik. O sırada dizi setinde yangın çıktı ve çekimlere geç başlanacağı söylendi. Neslişah da kendini orada iyi hissedince doğum orada gerçekleşti. Eğer planlı olsaydı, ilk çocuğumuzu da orada dünyaya getirirdik.’ şeklinde  bir açıklama yaptı.

Diğer magazin haberlerimizi okumak için buraya tıklayabilirsiniz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR ᐳ
Gebelikte 9. Hafta

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu