Bebek ve Çocuk

Emre Belözoğlu 3. Kez Baba Oldu!

Emre Belözoğlu 3. Kez Baba Oldu!

Medipol Başakşehir’in tecrübeli oyuncusu Emre Belözoğlu 3. kez baba oldu!

2009 yılında Tuğba Gürevin ile evlenen Emre Belözoğlu 3. kez baba oldu! Birkaç gün önce bebeklerine kavuşan Tuğba ve Emre Belözoğlu çifti, bebeklerine Meryem Leyla ismini koydu.   Emre Belözoğlu 3. Kez Baba Oldu!  

Emre Belözoğlu 3. Kez Baba Oldu!

  2009 yılında büyük bir törenle evlenen Tuğba Gürevin ile Emre Belözoğlu’nun düğünü fazlasıyla konuşulmuştu. O zamanlar başbakan olan Recep Tayyip Erdoğan’ın nikah şahitliği yaptığı, Kadir Topbaş’ın nikah memuru olduğu düğünde, spor camiasından tanıdık pek çok isim vardı. Ünlü çift, evlendikten 3 yıl sonra, 2012’de ilk göz ağrıları Ömer Akif’e kavuşmuştu. İkinci çocukları Zeynep Neda’yı ise 2015’te kucaklarına alan çift, geçtiğimiz günlerde üçüncü çocukları Meryem Leyla’ya kavuştu.   Emre Belözoğlu 3. Kez Baba Oldu! Birkaç gün önce özel bir hastanede doğum yapan Tuğba Belözoğlu ve kızının sağlık durumlarının iyi olduğu belirtilirken, Tuğba Belözoğlu’nun kızı Meryem Leyla’yı epidural ile doğurduğu öğrenildi. Şimdilerde Medipol Başakşehir’de oynayan tecrübeli futbolcu Emre Belözoğlu, instagram hesabından paylaştığı fotoğraf ile sevincini tüm takipçileriyle paylaştı.  

Zeynep Neda’nın Doğumunda Eşine Yalı Hediye Etmişti!

Emre Belözoğlu, kızı Zeynep Neda’nın doğumunda eşi Tuğba Belözoğlu’na Kanlıca’da yalı dairesi hediye etmişti. Dairenin değerinin 2,5 milyon dolar olduğu iddia edilmişti. Doğum yapan karısı için oldukça cömert davranan Emre Belözoğlu, dairenin tadilatı için de en az fiyatı kadar para harcamıştı.   Diğer Geberazzi haberlerimizi okumak için buraya tıklayabilirsiniz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR ᐳ
Volkan - Zeynep Demirel Çiftinin Bebeklerinin Cinsiyeti Belli Oldu!

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu