Bebek ve Çocuk

“Ebeveynler İçin Masal Terapisinin Evde Kullanımı” Eğitimi Sizleri Bekliyor!

"Ebeveynler İçin Masal Terapisinin Evde Kullanımı" Eğitimi Sizleri Bekliyor!

Ev Okulu Derneği olarak, çocukların erken dönemde keşfedilmesi ya da olası problemlerin erken dönemde fark edilmesi ve bu durumlara yönelik terapi, ev rehberliği veya etkinlik odaklı çalışmalar; önemle üzerinde durduğumuz bir konudur. Bütüncül aile gelişimi adına, ebeveynlerin kişisel gelişimini oldukça önemsiyoruz. Bu amaç doğrultusunda, ebeveynlere ve çocuklara bakım veren katılımcılarımıza yönelik ‘’Ebeveynler İçin Masal Terapisinin Evde Kullanımı’nı sizlere duyurmaktan büyük bir mutluluk duyuyoruz!  

Masallar, sözlü anlatım aracılığıyla çocuğun kendini ifade edebilmesi, kendini tanıması, problemlerini çözebilmek adına farklı bir bakış açısı kazanması ve alternatif düşünceler ve çözümler üretebilmesi amacıyla çocuklarla çalışan uzmanların sık sık kullandığı bir tekniktir. Bu kapsamda; çocukların kendilerini ifade etme becerilerinin, hayal dünyalarının, yaratıcı düşünme becerilerinin gelişebilmesi için masalların büyüleyici dünyasıyla çocuklarınızı tanıştırmak ister misiniz? O halde sizi de eğitimimize bekliyoruz!

Eğitim, Uzm. Psk. Bengü AKSEKİLİ tarafından verilecektir ve 22 Mayıs Cumartesi günü Zoom üzerinden etkileşimli olarak gerçekleşecektir. Eğitimin sonunda tüm katılımcılara E- sertifika (Katılım Belgesi) verilecektir.

Çocuğuyla masal yoluyla iletişim kurmak, onun gelişimini desteklemek isteyen tüm ebeveynler, çocuklara bakım veren ve çocuk alanında bilgi sahibi olmak isteyen katılımcılar eğitimimize başvuru yapabilir.

Ayrıntılı bilgi ve başvuru için tıklayın!

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR ᐳ
Gebelikte Uykuya Dalmak Neden Zordur?

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu