Bebek ve Çocuk

Ceyda Düvenci ile Oğlu Okan Ali’nin Havaalanındaki Zor Anları!

Ceyda Düvenci ile Oğlu Okan Ali'nin Havaalanındaki Zor Anları!

Ünlü oyuncu Ceyda Düvenci eşi Bülent Şakrak’tan muvafakatname almayı unutunca, oğlu Okan Ali ile Kıbrıs’a uçmasına izin verilmedi.

Geçtiğimiz kış aylarında Bülent Şakrak ile Kaz Dağları’nda nikah masasına oturan Ceyda Düvenci, kısa süre sonra oğlu Okan Ali’ye hamile olduğunu açıklamıştı. Ceyda Düvenci doğum yapmak için Amerika’ya gitmiş ve sağlıklı bir şekilde oğlu Okan Ali’yi kucağına almıştı. Kızı Melisa’nın tedavisi için bir süre daha yurt dışında kalan güzel oyuncu, bir süre önce Türkiye’ye dönmüştü. Birkaç gün önce ise oğlu ile Kıbrıs’a gitmek için havaalanında görüntülenen ünlü oyuncu Ceyda Düvenci bebeği Okan Ali ile stresli anlar yaşadı.   Ceyda Düvenci ile Oğlu Okan Ali'nin Havaalanındaki Zor Anları!  

Ceyda Düvenci Bebeği Okan Ali ile Havaalanında Stresli Anlar Yaşadı!

  39 yaşında ikinci kez annelik duygusunu tadan ünlü oyuncu, oğlu Ali ile Kıbrıs’a gitmek için havaalanına geldiğinde büyük şok yaşadı. Oğlu Ali ile birlikte yurt dışına çıkabilmesi için eşi Bülent Şakrak’tan muvafakatname alması gerektiğini çıkış kapısında öğrenen Ceyda Düvenci zor anlar yaşadı. Hemen eşi Bülent Şakrak’ı arayıp gerekli belgeleri isteyen ünlü oyuncu, o sırada fotoğraflarının çekildiğini görünce daha da gerildi. Gerekli olan belgelerin gelmesinin ardından oğlu Okan Ali ile birlikte Kıbrıs’a uçtu.   Ceyda Düvenci ile Oğlu Okan Ali'nin Havaalanındaki Zor Anları!    

Ebeveynler Dikkat! Bebeğinizle Yurt Dışına Çıkarken Eşinizden Muvafakatname Almalısınız!

Bebeği ile eşi olmadan yurt dışı seyahatine çıkacak anne-babalar, hava alanına gitmeden önce mutlaka eşinden muvafakatname almalılar. Aksi halde uçuş için izin verilmeyecektir. Çocuklar, annesi veya babası olmadan başka biri ile yurt dışına çıkacaksa, anne ve babasından noter onaylı muvafakatname gerekir. Şayet bebek/çocuk ebeveynlerden sadece biri ile yurt dışına çıkacaksa ve diğer ebeveyn onlara eşlik etmeyecekse, yurt dışına çıkmayan ebeveyn tarafından imzalanmış ve noter onaylı muvafakatname olması gerekir.  

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR ᐳ
Artık İLKSAN Üyelerine de Doğum Yardımı Ödenecek

Boşanmış Ebeveynler Mahkemeden İzin Alabilir

  Eğer ebeveynler boşanmış ve çocuğu yurt dışına götürecek olan ebeveyn diğer ebeveyne ulaşamıyorsa, mahkemeden de izin çıkartılabilir ve muvafakatname olmadan yurt dışı seyahatine çıkılabilir. Aynı şekilde boşanmış ebeveynlerin aralarında çocukla ilgili anlaşma protokolü varsa, muvafakatname olmadan da 28 gün süre ile yurt dışına çıkılabilir.   Diğer Geberazzi haberlerimizi okumak için buraya tıklamanız yeterli!

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu