Bebek ve Çocuk

Can Nergis Baba Oluyor!

Can Nergis Baba Oluyor!

Bu yıl anne-baba olacak ünlümüz bir hayli fazla! Şimdi de kulislerde Can Nergis’in baba olacağı konuşuluyor.

Can Nergis baba oluyor! Böylelikle baba olacak ünlüler kervanına o da katılıyor. Ay başında sessizce Jelena Milosavjevic ile Hollanda’da nikah masasına oturmuşlardı. Arda Turan ile birlikte bir deri markasının reklamlarında oynayarak tanınan sırp model Jelena Milosavjevic ile Can Nergis uzun süredir birliktelerdi. Nikahtan sonra tüm sosyal medya hesaplarındaki soyadını ‘Nergis’ olarak değiştiren Jelena Milosavjevic ve Can Nergis’in bebek beklediği haberi medyada geniş yer buldu.   Can Nergis Baba Oluyor!  

Can Nergis Baba mı Olacak?

İddialara göre Jelena Milosavjevic’in 3 aylık hamile olduğu söyleniyor. Jelena Milosavjevic ve Can Nergis’ten konuyla ilgili herhangi bir açıklama gelmedi.Bu ayın başında da ani bir kararla evlenen çiftin bebeğinin cinsiyetiyle ilgili de herhangi bir bilgiye ulaşılamadı.  

Can Nergis Baba Oluyor!

Can Nergis Kimdir?

Can Nergis, 27 Mayıs 1985’te İstanbulda doğdu. Liseyi bitirdikten sonra üniversite eğitimi içinde Londra’ya gitti. Daha sonra ise modellik yapmak için Çin ve Tayland’da bulundu. 2011 yılında tekrar Türkiye’ye dönerek oyunculuğa başladı. Çeşitli dizilerde yer alan oyuncu, çıkışını ‘Arka Sokaklar’ diziyle yapmıştır. Şu anda ise ‘Anne’ dizisinde ‘Ali Arhan’ karakterini canlandırıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR ᐳ
Sezaryenin Nadir Karşılaşılan Komplikasyonu: Doğum Sonrası Fıtık

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu