Bebek ve Çocuk

Burcu Kara’dan İkinci Çocuk Çocuk Sinyali!

Burcu Kara'dan İkinci Çocuk Çocuk Sinyali!

Ünlü oyuncu Burcu Kara ikinci çocuk için hazır olduğunu açıkladı. Bir diğer ikinci çocuk açıklaması ise Sarp Apak’tan geldi!

Burcu Kara ikinci çocuk için hazır olduğunu açıkladı! Geçtiğimiz Eylül ayında doğum yapan ünlü oyuncu, katıldığı bir lansmanda ikinci çocuğun sinyallerini verdi!

Burcu Kara İkinci Çocuk Sinyallerini Verdi!

Oyuncu Burcu Kara ve yönetmen eşi Fırat Doğu Parlak, bundan 2 sene önce tanışma yıldönümleri olan 19 Şubat’ta evlenmişti. Belçika’nın başkenti Brüksel’de evlenen ünlü çift, evliliklerinin üzerinden kısa bir süre geçtikten sonra bebek beklediklerini açıklamıştı. Geçtiğimiz Eylül ayında oğlu Ali Çınar’a sağlıklı bir şekilde kavuşan Burcu Kara, anneliği çok sevdiğini ve ikinci bebeği düşündüklerini açıkladı!

Burcu Kara'dan İkinci Çocuk Çocuk Sinyali!

‘Ruhen İkinci Çocuğa Hazırım’

Reklam yüzü olduğu bir markanın lansmanında kameralar karşısına geçen Burcu Kara ikinci çocuk açıklamasıyla herkesi şaşırttı! Etkinlik öncesi basının sorularını yanıtlayan oyuncu, ‘Çocukları hep çok sevmiştim, anne olunca daha bir başka sevdim. Ruhen ikinci çocuğa hazırım.’ şeklinde açıklama yaptı. Burcu Kara’nın oğlu Ali Çınar şu anda 8 aylık. İkinci çocuk sinyalini veren ünlü oyuncudan her an müjdeli bir haber gelebilir.

Bir Diğer İkinci Çocuk Açıklaması da Sarp Apak’tan Geldi!

Burcu Kara'dan İkinci Çocuk Çocuk Sinyali!

Geçtiğimiz yaz Haziran ayında Barselona’da evlenen Sarp Apak ve Bengisu Uzunöz çifti de kısa bir süre sonra bebeklerine kavuşacak. Ağustos ayında doğum yapması beklenen Bengisu Uzunöz ve eşi Sarp Apak, önceki akşam Can Bonomo’nun doğum günü partisinden çıkarken görüntülendi. Çıkışta muhabirlerin sorularını yanıtlayan çift, hala bebeklerine isim bulamadıklarından dert yandı. İkinci çocuk sorularına ise Sarp Apak; ‘Hemen kardeş yapmayı istiyoruz. Kardeşiyle büyümesini isterim.’ şeklinde cevap verdi.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR ᐳ
Hamilelikte Mide Bulantısına İyi Gelen Yiyecekler

Diğer magazin haberlerimizi okumak için buraya tıklayabilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu