Bebek ve Çocuk

Bergüzar Korel Doğum Yaptı

Bergüzar Korel Doğum Yaptı

Ali ve Han’dan sonra üçüncü çocuğuna kavuşmak için gün sayan Bergüzar Korel’den güzel haber geldi!

Ali ve Han’dan sonra üçüncü çocuğuna kavuşmak için gün sayan Bergüzar Korel’den güzel haber geldi! Ünlü oyuncu bu sabah Maslak’taki özel bir hastanede doğum yaptı. Anne ve bebeğin sağlık durumlarının gayet iyi olduğu öğrenilirken, ünlü çift kızlarına Leyla ismini verdi.

Bergüzar Korel Doğum Yaptı

Meslektaşı Halit Ergenç ile 2009 yılında mutlu bir yuva kuran Bergüzar Korel, Ali ismini verdiği ilk çocuğunu 2010 yılında kucağına almıştı. Uzun bir aradan sonra Han adını verdiği ikinci oğlunu dünyaya getiren ünlü oyuncu, şimdilerde üçüncü kez anne olmanın mutluluğunu yaşıyor. Bu sabah (03.11.2021) Maslak’ta bulunan özel bir hastanede doğum yapan Korel’i, eşi Halit Ergenç’in bir an olsun yalnız bırakmadığı öğrenildi. Pandemi sebebiyle misafir kabul edemeyen ünlü oyuncunun durumunun iyi olduğu, bebeğinin de gayet sağlıklı olduğu açıklandı.

Leyla İsmini Verdiler

İlk kez kız anne olan Bergüzar Korel, bebeğine Leyla ismini verdi. Peki, Leyla ismi ne anlama geliyor? İlk anlamı “gece” olan Leyla, aynı zamanda siyah gür saçlara sahip güzel kadın anlamı da taşıyor.

Bergüzar Korel Doğum Yaptı

Kızı İçin Baby Shower Düzenlemişti

Geçtiğimiz haftalarda kızı için Baby Shower partisi düzenleyen Bergüzar Korel, o anları sosyal medya hesabından sevenleriyle paylaşmıştı. Partiye İrem Kahyaoğlu, Esra Erol ve Sema Ergenç gibi ünlü isimler katılmıştı. Önlem amacıyla tüm misafirlerinden PCR testi rica eden oyuncu, beyaz elbisesiyle göz kamaştırmıştı. Haberin detaylarına buradan ulaşabilirsiniz.

Diğer magazin haberlerimizi buradan okuyabilirsiniz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR ᐳ
Bebeğiniz Dünyaya Gelmeden Önce Yapmanız Gereken 8 Şey

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu