Bebek ve Çocuk

Bebekler İçin Üretilmiş Şaşkınlık Yaratan 9 Teknolojik Ürün

Bebekler İçin Üretilmiş Şaşkınlık Yaratan 9 Teknolojik Ürün

Görünce şaşıracağınız aynı zamanda da proje sahibini takdir edeceğiniz, hatta hemen sahip olmak isteyeceğiniz küçük bebeğiniz için hayata geçirilen 9 yaratıcı teknolojik ürün.

  Teknoloji, hayatımızda pek çok şeyi kolaylaştırırken minik bebeğinizi de unutmamış. Birazdan görecekleriniz sizde tam anlamıyla şaşkınlık yaratırken, diğer bir taraftan bu ürünlere sahip olmak için kendinizde büyük bir istek duyabilirsiniz. İşte görünce şaşıracağınız aynı zamanda da proje sahibini takdir edeceğiniz küçük bebeğiniz ve çocuklar için hayata geçirilen 9 yaratıcı teknolojik ürün.

1. Minik Dişleri Fırçalamak Bu Uygulama İle Çok Daha Eğlenceli

Bebekler İçin Üretilmiş Şaşkınlık Yaratan 9 Teknolojik Ürün Uzmanlar bebeğinizin dişlerinin çıkmasından itibaren ağız ve diş sağlığı için bebeklerin erken yaşlarda diş fırçalama alışkanlığı edinmesini tavsiye ediyorlar. Bebeğiniz belli bir aya geldiğinde akıllı telefonunuzla kullanabileceğiniz bu uygulamayla bebeğiniz diş fırçalama alışkanlığını eğlenceli bir şekilde edinecek.

2. Cep Telefonunuzla Kullanabileceğiniz Sticker Termometre

Bebekler İçin Üretilmiş Şaşkınlık Yaratan 9 Teknolojik Ürün Bebeğiniz uyuduğunda bile onu rahatsız etmeden vücut ısısını ölçebileceğiniz sticker termometre size büyük kolaylık sağlayacak. Cep telefonunuzla kullanabileceğiniz bu termometre özellikle bebeğiniz hasta olduğu zamanlarda işinize çok yarayacak.

3. Yürümeye Başlayan Bebeğinizin Dizlerini Korumak da Lazım

Bebekler İçin Üretilmiş Şaşkınlık Yaratan 9 Teknolojik Ürün Yürümeye yeni başlayan bebeğiniz ilk zamanlarda sık sık dizleri üzerine düşeceğinden, olası yaralanmaları önlemek için en iyi çözümü size bu dizlik sağlayacaktır.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR ᐳ
Okudukça Modern Tıbba Şükredeceğiniz 9 Eski Doğum Kontrol Yöntemi!

4.  Kaşıkla Ek Gıda ve Mama Vermek Hiç Bu Kadar Kolay Olmamıştı!

Bebekler İçin Üretilmiş Şaşkınlık Yaratan 9 Teknolojik Ürün Bebeğiniz ek gıdaya başladığında onu kaşıkla beslenmek kimi zaman tam bir kabusa dönüşür. Yemek yeme konusunda aceleci davranan bebeğiniz çoğu zaman kaşığın yeniden dolmasına fırsat vermez ve bu sürede huysuzlanır. Geliştirilen bu kaşıkla ek gıda ve mama hiç bitmeyeceği için bebeğiniz de siz de rahat olacaksınız. Bu ürün aynı zamanda küçük mutfak kazalarını da ortadan kaldıracaktır.

5. Yürümeye Başlayıp Oradan Oraya Koşuşturan Bebeğiniz Daha Özgür

Bebekler İçin Üretilmiş Şaşkınlık Yaratan 9 Teknolojik Ürün Bebeğiniz yürümeye başladığından itibaren gideceği yerlere sizin müdahale etmenizden pek hoşlanmazlar. Özellikle dışarıda, park ve alışveriş merkezlerinde bu durum büyük sorun olur. Bir an gözünüzden kaybolan bebeğinizi bulmak bu bileklik ve verici ile daha kolay olacak.

6. Tüm Aile Tek Yatakta…

Bebekler İçin Üretilmiş Şaşkınlık Yaratan 9 Teknolojik Ürün Bebeklerin doğduktan sonra annesinin yanında olma istekleri ile annenin bebeğini gözünün önünden ayırmak istememesi ürün geliştiricileri böyle bir yol bulmaya itmiş.

7. Karanlıktan Korkanlar İçin Işık Toplarıyla Çözüm

Bebekler İçin Üretilmiş Şaşkınlık Yaratan 9 Teknolojik Ürün Bebeğinizin ve kendi odasında yatan küçük çocuğunuzun karanlıktan korkmaması için geliştirilen ışık topları ergonomik görüntüsü ile de ilgi çekiyor.

8. Bebek Tartısı ile Ağırlığını Ölçmek Bu Kadar Keyifli Olamaz…

Bebekler İçin Üretilmiş Şaşkınlık Yaratan 9 Teknolojik Ürün Bebeğinizin doğumundan itibaren onun gelişiminin kanıtı olan ağırlığını ölçmek bazen sıkıntı olabilir. Geliştirilen bu ürün ile bebeğin ağırlığını ölçmek daha kolay hale geliyor.

9. Bu Bebek Arabası Her Annenin Hayali

Bebekler İçin Üretilmiş Şaşkınlık Yaratan 9 Teknolojik Ürün Gördüğünüzde belki de en fazla ilginizi çekecek olan bu ürün, özellikle toplu taşıma kullanan annelere büyük kolalık sağlayacak. Katlandığında küçük bir çantaya sığabilen bu bebek arabası, aracınızın bagajını kaplayan büyük bebek arabalarının tahtını elinden alacak cinsten.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu