Bebek ve Çocuk

Bebeğinizin Cinsiyetini Öğrenmenin 10 Eğlenceli Yolu

Bebeğinizin Cinsiyetini Öğrenmenin 10 Eğlenceli Yolu

Doğum anına kadar bebeğinizin cinsiyetini kendiniz tahmin etmek istersiniz değil mi? Kızınız mı olacak yoksa oğlunuz mu?

Bebeğinizin Cinsiyetini Öğrenmenin 10 Eğlenceli Yolu

Doğum anına kadar bebeğinizin cinsiyetini kendiniz tahmin etmek istersiniz değil mi? Kızınız mı olacak yoksa oğlunuz mu? Bebeğinizin cinsiyetini öğrenmeye çalışmak bazen bazı durumlarda kötü sonuçlar verebilir. Ultrasonda bebeğinizi gören uzman bazen yanılabilir. Kız beklerken belki bir oğlunuz olabilir veya tam tersi. Bu yazımızda olan yöntemleri çok eğlenceli bulacağınıza eminim. Bu yöntemler yıllardır, kuşaktan kuşağa özellikle de anneler ve ailenin büyük kadınları tarafından uygulanmaya devam ediyor. Bunlardan birini deneyerek, ailece keyifli bir şekilde bebeğinizin cinsiyeti hakkında tahminlerde bulunabilirsiniz.

Yüksek – Alçak

Bebeğinizin Cinsiyetini Öğrenmenin 10 Eğlenceli Yolu Karnınız yüksek ise bebek kız, alçak ise erkektir.  

Kalp Atışları

Bebeğinizin Cinsiyetini Öğrenmenin 10 Eğlenceli Yolu Doppler cihazıyla bebeğinizin kalp atışlarını dinleyin. Efsaneye göre bebeğinizin kalp atışları dakikada 140’tan fazlaysa kız, azsa erkektir.  

Tatlı – Ekşi

Bebeğinizin Cinsiyetini Öğrenmenin 10 Eğlenceli Yolu Canınız her gün dondurma mı istiyor? Bu durumda bebeğiniz kız olacak. Tuzlu ve ekşi isterseniz de bebeğiniz erkektir.  

Çin doğum takvimi

Bebeğinizin Cinsiyetini Öğrenmenin 10 Eğlenceli Yolu Bu eski metodu cinsiyeti tahmin etmek için anne adayının gebe kaldığı yaş ile gebe kalınan ayı bilmeniz gerekiyor.  

Anahtar

Bebeğinizin Cinsiyetini Öğrenmenin 10 Eğlenceli Yolu Bunu gebe bir arkadaşınızın üzerinde deneyebilirsiniz. Ona bir anahtar uzatın, ince tarafından tutarsa bebeği kız, kalın tarafından tutarsa bebeği erkek olacaktır.  

Çift – Tek

Bebeğinizin Cinsiyetini Öğrenmenin 10 Eğlenceli Yolu Efsaneye göre mayalar bebeğin cinsiyetine kadının gebe kaldığı yaş ile gebe kalınan yıla bakarak karar verir. Yaş ve yılın her ikisi de tek sayı ise veya her ikisi de çift sayı ise bebek kız, biri tek biri çift sayı ise bebek erkektir.  

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR ᐳ
19 Aylık Bebek

Güzellik

Bebeğinizin Cinsiyetini Öğrenmenin 10 Eğlenceli Yolu Gebelik sizi her zamankinden daha güzel yaptıysa bebek erkektir. Cildiniz bozulduysa veya genel olarak güzelliğinizi kaybettiyseniz, bu güzelliğinizi kızın çalmasındandır.  

Yüzük döndürme

Bebeğinizin Cinsiyetini Öğrenmenin 10 Eğlenceli Yolu Nikah yüzüğünüzü göbeğinizin önünde sallandırdığınızda dairesel hareket çizdiyse bebek erkek, sağa sola hareket ettiyse kızdır.  

İdrar

Bebeğinizin Cinsiyetini Öğrenmenin 10 Eğlenceli Yolu İdrarınız açık sarı ise erkek, koyu sarı ise bebeğiniz kızdır.  

Mide bulantısı

Bebeğinizin Cinsiyetini Öğrenmenin 10 Eğlenceli Yolu Sabahları mide bulantısı varsa bebek kızdır. Çok az veya hiç yoksa bebek erkektir.  

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu