Bebek ve Çocuk

Bebeğine Vereceği İsmi Açıkladı!

Bebeğine Vereceği İsmi Açıkladı!

Tolgahan Sayışma’nın bebeğinin ismi belli oldu!

Önceki gün bir gazetenin yeni yıl partisine katılan Almeda Abazi ve Tolgahan Sayışman çift, bebeklerine vereceği ismi açıkladı!

Tolgahan Sayışman’ın Bebeğinin İsmi Belli Oldu!

Ünlü manken Almeda Abazi ile başarılı oyuncu Tolgahan Sayışman, geçen sene nikâh masasına oturmuştu. Los Angeles’ta sadece yakınlarının katıldığı bir tören ile evlenen çift, geçtiğimiz aylarda ailelerine yeni bir üye katılacağını açıklamıştı. Hamileliğinin 3. ayını doldurduktan sonra sosyal medya hesabından bebek beklediklerini sevenleriyle paylaşan Almeda Abazi, rutin doktor kontrolleri sırasında hamile olduğunu öğrendiğini belirtmişti.

Bebeğine Vereceği İsmi Açıkladı!

Aile İçinde Oylama Yaptılar

Yakında anne-baba olacak çift, neredeyse her ebeveyn gibi bebeklerine vereceği isim konusunda büyük kararsızlık yaşadı. İlk başta 10 isimden oluşan bir liste çıkartan çift, daha sonra seçenekleri ikiye indirdi. Efehan ve Alperhan isimleri arasında kararsız kalan çift, sonunda çareyi aile üyeleri arasında minik bir anket yapmakta buldu. Ancak sonuç 3’e 3 çıkınca, ankete arkadaşlarını da dahil eden çift, oylama sonucuna göre bebeklerine Efehan ismini vermekte karar kıldı.

Bebeğine Vereceği İsmi Açıkladı!

Yeni Eve Taşındılar

Bebeğinin daha rahat büyümesini isteyen Tolgahan Sayışman, Zincirlikuyu’daki dairesini satarak ailesi için geniş bir villa satın aldı. 4,5 milyon TL ödeme yapan Sayışman çifti, yeni evlerini tamamen bebeklerine göre tadilat ettirdi.

Diğer magazin haberlerimizi okumak için buraya tıklayabilirsiniz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR ᐳ
Anne Adaylarının Son Trendi: Doğuma Hazırlık Egzersizleri

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu