Bebek ve Çocuk

BALIK BURCU

BALIK BURCU

Balık kadını hamileliğinden en keyif alan ama hamileliğin getirdiği değişimleri de en çok konuşan kadın olacaktır.

22 Şubat-20 Mart

Yönettiği Gezegen: Jüpiter Elementi: Su Niteliği: Değişken Dişi-Negatif Vücutta Temsil Ettiği Yer: Ayaklar Taşı: Turkuaz Renkleri: Mavi ve Tonları Mevsimi: Kış  

KADIN

Gebelik Süreci Nasıl Geçer?

Balık kadını hamileliğinden en keyif alan ama hamileliğin getirdiği değişimleri de en çok konuşan kadın olacaktır. Balık burcu insanı genellikle çocukları çok sevdiklerinden çocuk sahibi olmayı da isterler. Bu dönemlerde kararsızlıkları ön plana çıkabilir. Kilo sorunu yaşayabilirler. Ayaklarına dikkat etmeleri gerekir. Şişkinlik sorunlarıyla uğraşabilirler.

Nasıl Bir Anne Olurlar?

Balık burcu annesi evin ve çocuğunun düzenini konusunda biraz daha rahattır. Bu yüzden evin ve çocuğun düzeni için bazen dışarıdan müdahale gerekebilir. Çocuk, annenin rahatlığı nedeniyle anne üzerinde tahakküm kurabilir. Balık kadınları; hayır demeyi pek bilmeyen, sınırlarını pek iyi çizemeyen kadınlar olabilirler. Vazgeçmesi kolay bir anne olabilirler bu da çocuğun anneyi kolay etkisi altına almasına neden olabilir. Fedakar ve sevecen bir annedir. Çocuğunu sadece kendisi büyütmek yerine, ailedeki herkesin çocuğun yetişmesi ve büyümesi konusunda destek olmasını isteyebilirler.  

ÇOCUK

Balık burcu çocuklarının aile ilişkileri biraz ilginç olabilir. Aileyle sürekli iletişim halinde olup, fikir alışverişinde bulunurlar. Ancak bir araya geldiklerinde ortam biraz gerilebilir. Genelde fedakâr bir evlattır ancak aileyle çok yaşamayı tercih etmeyebilirler.  

ERKEK

Hamile Eşine Nasıl Davranır?

Balık burcu erkeği de eşi hamileyken kendisi de hamile olabilen birisidir. Bu dönemi telaşlı geçirebilir. Eşinin duygularına cevap veren, ilgili, panik ve uyumludur. Üstüne düşen görev ve sorumluluklar neyse bu dönemde yapmak için çabalayacaktır.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR ᐳ
Şükran Ovalı’nın Kızı Mihran Ela Yoğun Bakıma Alındı

Nasıl Bir Baba Olur?

Balık burcu babaları çocuklarına karşı oldukça sevgi ve şefkat doludur. Bir çocuğun istediği sevgiyi ona verebilecek bir burç varsa o da balık burcudur. Ancak sorumluluk konusunda anne, babadan daha baskındır. Çocuğunu çok seviyor olsa da onun hayatında sürekli yer alamayabilir.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu