Bebek ve Çocuk

Azra Akın Hakkında Çıkan Hamilelik İddialarına İlk Kez Yanıt Verdi!

Azra Akın Hakkında Çıkan Hamilelik İddialarına İlk Kez Yanıt Verdi!

Ağustos ayında Atakan Koru ile hayatını birleştiren Azra Akın, hamilelik sorularına ilk kez yanıt verdi!

4 yıllık beraberliğin ardından geçtiğimiz yaz Keşan’da evlenen Atakan Koru ve Azra Akın’ın bebek beklediği öne sürülmüştü. Hatta tescilli güzel Azra Akın’ın Teşvikiye’deki bir kadın doğum uzmanına sık sık gittiği söyleniyordu. Önceki gün sevdiklerine yeni yıl hediye bakarken görüntülenen Akın, uzun süredir hakkında çıkan bu hamilelik iddialarına ilk kez yanıt verdi.

Azra Akın Bebek mi Bekliyor? 

2002 yılında dünya güzeli seçilen manken ve oyuncu Azra Akın, önceki akşam sevdiklerine yeni yıl hediyesi bakmak için çıktığı alışverişte görüntülendi. Geçtiğimiz Ağustos ayında işletmeci sevgilisi Atakan Koru ile dünyaevine giren Azra Akın, hamilelik ile ilgili soruları da içtenlikle yanıtladı. ‘ Şu anda hamile değilim ama her şey kısmet işi, belli olmaz’ şeklinde cevap veren ünlü manken, yeni yıla eşi ve arkadaşlarıyla birlikte gireceğini de sözlerine ekledi. Podyumlara aslında ara vermediğini söyleyen Azra Akın, iyi bir teklif gelirse yeniden podyumlara çıkabileceğini söyledi.

Azra Akın Hakkında Çıkan Hamilelik İddialarına İlk Kez Yanıt Verdi!

Evlilik Teklifi Brezilya’da, Düğün Keşan’da

Evlilik teklifini, Brezilya’da karnavaldayken alan Azra Akın, düğününü ise Atakan Koru’nun memleketi Keşan’da yaptı. Ağustos ayında hayatlarını birleştiren çiftin nikâhlarını Süleymaniye Belediye Başkanı kıyarken, Azra Akın gelinliği ile dikkatleri üzerine çekmişti. Kır düğünü konseptinde gerçekleşen düğüne, yalnızca çiftin ailesi ve birkaç yakın dostu katılmıştı.

Azra Akın Hakkında Çıkan Hamilelik İddialarına İlk Kez Yanıt Verdi!

Atakan Koru Kimdir?

Azra Akın ile olan evliliği ile tanınan bir isim haline gelen Atakan Koru, İstanbul Teknik Üniversitesi İşletme Mühendisliği bölümü mezunu. İngilizce, İspanyolca, Portekizce ve İtalyanca bilen Koru, çok ünlü bir AVM’de kafe işletmeciliği yapıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR ᐳ
Okuyucumuz Seda Hamilelik Hikâyesini Gebe.com'a Anlattı!

Diğer Geberazzi haberlerimizi okumak için buraya tıklamanız yeterli!

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu