Bebek ve Çocuk

Ayşen Batıgün Bebeği ile Olan Fotoğrafını İlk Kez Paylaştı!

Ayşen Batıgün Bebeği ile Olan Fotoğrafını İlk Kez Paylaştı!

4 ay önce doğum yapan Ayşen Batıgün, minik Aras’ı nihayet gösterdi!

Arka Sokaklar, Beni Böyle Sev ve Küçük Gelin gibi dizilerden tanıdığımız Ayşen Batıgün, Kasım ayında oğluna kavuşmuştu. O günden bu yana bebeğinin fotoğrafını paylaşmayan oyuncu, önceki gün oğlu Aras’ın yüzünü gösterdi.

Ayşen Batıgün Bebeği ile Olan Fotoğrafını İlk Kez Paylaştı!

Menajer eşi Abdullah Bulut’un Anneler Günü’nde, sosyal medya hesabından yayınladığı ‘İlk anneler günün kutlu olsun aşkım, iyiki varsın.’ notu ile hamile olduğu öğrenilen Ayşen Batıgün, Kasım ayında oğlu Aras’a kavuşmuştu. Uzun zamandır oğlunu kameralardan uzak tutan oyuncu, önceki gün bebeğinin en net göründüğü fotoğrafı sosyal medya hesabından yayınladı. İşte, Aras Bulut!

Ayşen Batıgün Bebeği ile Olan Fotoğrafını İlk Kez Paylaştı!

‘Hep Benimle Ol’

Fotoğrafını ‘Seni hayal ettim gerçek oldu… 9 aylık macera başladı ama sen dayanamadın bir ay erken geldin. Ultrasonda seni her izlediğimde sana dokunmayı hayal ettim, gerçek oldu. Şimdi bir hayat yolculuğuna başladık. Hep benimle ol.’ notu ile paylaşan Ayşen Batıgün, oğlu Aras’ı böylece sevenleriyle tanıştırmış oldu.

4 Ay Önce Doğum Yaptı

4 ay önce Kozyatağı’nda bir özel hastanede doğum yapan oyuncuyu arkadaşları yalnız bırakmamıştı. Çiftin yakın dostları Eda – Timur Acar, Mert Yavuzcan ve Bahar Şahin Aras bebeği görmek için hastaneye giderken, usta oyuncu Yıldız Kültür ise minik Aras’ı evde ziyaret etmişti. Haberin detayları için buraya tıklayabilirsiniz.

Diğer magazin haberlerini okumak için buraya tıklayabilirsiniz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR ᐳ
Bebeğin Kalp Atışları En Erken Kaçıncı Haftada Duyulur?

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu