Bebek ve Çocuk

Athena’nın Solisti Gökhan Müjdeyi Verdi! Kardeşi Hakan Özoğuz Baba Oluyor

Athena'nın Solisti Gökhan Müjdeyi Verdi!  Kardeşi Hakan Özoğuz Baba Oluyor

Athena grubu üyelerini şu sıralar amcalık heyecanı sarmış durumda! Grubun gitaristi Hakan Özoğuz baba oluyor!

Gökhan Özoğuz’un ikizi Hakan Özoğuz baba olacak ünlüler kervanına katıldı! Geçtiğimiz akşam bir mekândan çıkarken görüntülenen Gökhan Özoğuz, magazin muhabirleri tarafından soru yağmuruna tutuldu. Gökhan Özoğuz’a çoğu zaman birlikte görüntülendiği kardeşi Hakan’ın eşlik etmediği görüldü. Muhabirlerinin ‘Hakan nerede?’ sorusu üzerine sevinçli haberi paylaşan Gökhan Özoğuz, ikizi Hakan’ın Almanya’da eşinin yanında olduğunu ve çiftin bebek beklediğini söyledi.   

Athena'nın Solisti Gökhan Müjdeyi Verdi!  Kardeşi Hakan Özoğuz Baba Oluyor  

Hakan Özoğuz Baba Oluyor!

O Ses Türkiye’nin yeni sezonu birkaç hafta önce başladı. Yarışma başlar başlamaz dikkat çeken detay ise diğer sezonlarda kardeşi Gökhan’a eşlik eden Hakan’ın bu sefer jüri koltuğunda oturmuyor olmasıydı. Kardeşi Gökhan’ın açıklamalarının ardından Hakan’ın neden yarışmadan ayrıldığı belli oldu. Almanya’da yaşayan Hakan, hamile eşinizi yalnız bırakmamak için yarışmadan ayrıldı ve soluğu eşinin yanında aldı.  

 Athena'nın Solisti Gökhan Müjdeyi Verdi!  Kardeşi Hakan Özoğuz Baba Oluyor  

Hakan-Selin Çifti Bebek Bekliyor

2015 yılının Mayıs ayında Berlin’de evlenen Hakan-Selin Özoğuz çifti, düğünü de nikahtan 1 ay sonra Türkiye’de yapmıştı. Şimdilerde ebeveyn olacak olmanın heyecanını yaşayan Hakan ve Selin Özoğuz’un bebeklerinin cinsiyet ve ismini dair henüz bir bilgi yok.  

Özel Hayatını Paylaşmayı Sevmeyen Gökhan’ın 3 Çocuğu Olduğunu Biliyor muydunuz?

Athena’nın solisti Gökhan Özoğuz da kardeşi Hakan gibi özel hayatını gözler önünde yaşamayı sevmeyen ünlülerden. Dolayısıyla aile hayatını pek bilmediğimiz ve ekranlarda sürekli çocuksu halleriyle görmeye alışık olduğumuz Gökhan Özoğuz’un 3 çocuk babası olduğunu bilmemeniz de gayet normal! 2012 yılında Melis Ülken ile yaptığı evlilikten Ayşe Derya adında bir kızı olan Gökhan Özoğuz’un geçtiğimiz yıl da ikiz bebekleri dünyaya gelmişti.   

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR ᐳ
Anne Babaların Hayatlarını Kolaylaştıracak 17 Pratik Bilgi

Athena'nın Solisti Gökhan Müjdeyi Verdi!  Kardeşi Hakan Özoğuz Baba Oluyor   

Diğer Geberazzi haberlerimizi okumak için buraya tıklamanızyeterli!

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu