Bebek ve Çocuk

Aslıhan Kıratlı İle Bacakları, Baseni, Kalçayı ve Karını İncelten Rutin Hareketler

Aslıhan Kıratlı İle Bacakları, Baseni, Kalçayı ve Karını İncelten Rutin Hareketler

Aslıhan Kıratlı bu videosunda doğum sonrası forma girmek isteyen annelerin evde rahatlıkla yapacakları bacak, basen, karın ve kalça hareketleri serisi sunuyor.

Aslıhan Kıratlı ile doğum sonrası egzersizlere, bacak, basen, kalça ve karın bölgesini incelten rutin hareketlerle devam ediyoruz. Evde kolaylıkla uygulayabileceğiniz hareketlerle bacak, basen, karın ve kalça egzersizleri doğum sonrasında vücudunuzun ideal formuna girmesine yardımcı olacaktır. Unutmamanız gereken en önemli konu doğumdan sonra bu hareketleri yapabilmeniz için öncelikle doktorunuzun bu hareketleri yapmanıza onay vermesi gerekiyor.

Bacakları Baseni Kalçayı ve Karnı İncelten Rutin Hareketler

Aslıhan Kıratlı ile doğum sonrası yenilenme hareketleri serisi bacak, basen, kalça ve karnı incelten egzersiz hareketleriyle devam ediyor. Evde rahatlıkla uygulayabileceğiniz hareketlerle hızlı bir şekilde forma gireceksiniz. Aslıhan Kıratlı, bu video da annelerin doğum yapmalarından dolayı vücutlarında salgılanan hormonun onlar ve sizin için büyük bir avantaj olduğunu belirtiyor. Doğumdan sonra esneyen vücudunuzu istediğiniz şekle sokmak bu hareketlerle çok daha kolay olacak. Vücudunuzu en ince hale getirmek için Aslıhan Kıratlı’nın sizler için hazırladığı bir rutin hareketleri aşağıdaki videoyu izleyerek yapmaya başlayabilirsiniz.

Aslıhan Kıratlı İle Bacak, Basen, Kalça ve Karın İncelten Bir Rutin

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR ᐳ
Topuk Kanı Testi Ne Zaman Yapılmalı?

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu