Bebek ve Çocuk

Aslıhan Kıratlı İle Alt Vücudu İncelten Hareketler

Aslıhan Kıratlı İle Alt Vücudu İncelten Hareketler

Gebelik döneminde aldığınız kiloları Body Desingner Aslıhan Kıratlı eşliğinde yapacağınız egzersiz hareketleriyle kısa süre içerisinde vererek eski formunuza kavuşabilirsiniz.

Aslıhan Kıratlı İle Alt Vücudu İncelten Hareketler

Aslıhan Kıratlı ile alt vücudu incelten hareketler bir rutin olarak yapılabiliyor. Gebelik döneminde aldığınız kiloları doğumdan sonra evde yapacağınız doğum sonrası egzersizleri ile kolayca verebileceksiniz. Body Designer Aslıhan Kıratlı eşliğinde yapacağınız antrenmanla daha kısa bir sürede eski formunuza kavuşabileceksiniz.  

Alt Vücudu İncelten Rutin

Daha önce yayınlamış olduğumuz videolarda pelvisi, kalçayı, alt karını yavaş hareketlerle çok daha hafif hazırlamıştık. Hazırladığımız bu videomuz da daha yoğun bacak ve kalça kaslarını çalıştıracak rutin hareketler yer alıyor.    

Alt Vücut Grubu

Alt vücut egzersizlerine başlamadan önce alt vücut grubuna hangi kasların dahil olduğunu bilmek gerekiyor. Çünkü alt vücut, dendiğinde sadece bacaklar akla geliyor. Halbuki bu algı oldukça yanlıştır. Bacak kasları alt vücuda dahil olan en büyük kas grubudur. Buna rağmen alt grupta daha fazla kas yapısı mevcuttur. Bunlardan bacak ve kalça kasları ön plana çıkmaktadır.  

Doktorunuzdan Mutlaka Onay Alın

Doğum sonrası yapacağınız egzersiz hareketlerini yapmaya başlamadan önce mutlaka doktorunuzun onayını almanız gerektiğini unutmayın.  

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR ᐳ
Özgü Namal Aylar Sonra İlk Kez Bebekleriyle Görüntülendi

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu