Bebek ve Çocuk

Aslı Orcan’ın 25 Günlük Bebeği ile İlk Kareleri!

Aslı Orcan’ın 25 Günlük Bebeği ile İlk Kareleri!

Mayıs ayının başlarında doğum yapan ve ilk kez annelik duygusunu tadan Aslı Orcan, doğum gününde kızı ile olan fotoğraflarını ilk kez yayınladı.

Mayıs ayının başlarında doğum yapan ve ilk kez annelik duygusunu tadan Aslı Orcan, doğum gününde kızı ile olan fotoğraflarını ilk kez yayınladı. 38 yaşına basan ünlü oyuncunun fotoğrafının altı, meslektaşlarının ve hayranlarının iyi dilek yorumlarıyla doldu.

Aslı Orcan’ın Bebeği ile İlk Kareleri!

En son Medcezir adlı dizide ‘Deniz’ karakterine can veren Aslı Orcan, 2014 yılında kendisi gibi oyuncu Yetkin Dikinciler ile evlenmişti. Kuşadası’nda gerçekleşen bir törenle dünya evine giren ünlü çift, geçtiğimiz yıl ailelerinin kalabalıklaşacağın, bebek beklediklerini açıklamıştı. Aslı Orcan 9 aylık heyecanlı maratonu nihayet tamamladı ve 5 Mayıs’ta doğum yaptı. Bir kız bebek annesi olan Aslı Orcan bebeğine Lâl ismini verdi. Aslı Orcan’ın doğum haberini eşi Yetkin Dikinciler 5 Mayıs’ta, sosyal medya hesabından açıklamıştı. Aslı Orcan ise önce gün 38 yaşına bastı ve doğum gününde kızı ile olan fotoğraflarını sosyal medya hesabından yayınladı.

Aslı Orcan’ın 25 Günlük Bebeği ile İlk Kareleri!

Babasına Benziyor

Önceki gün 38 yaşına giren Aslı Orcan kızı ile olan fotoğraflarını sosyal medya hesabından yayınladı. ‘Birlikte büyümeye ne dersin? İyi ki doğdum’ notu ile paylaştığı fotoğraf kısa süre içinde binlerce beğeni aldı. 25 günlük olan Lâl’in babası Yetkin Dikinciler’e olan benzerliği ise ünlü oyuncunun hayranlarının gözünden kaçmadı.

Aslı Orcan’ın 25 Günlük Bebeği ile İlk Kareleri!

Aslı Orcan Kimdir?

27 Mayıs 1980, Aydın doğumlu olan Aslı Orcan, Ege Üniversitesi Türk Halk Dansları bölümünden mezun oldu. Gençliğinde profesyonel dansçılık da yapan ünlü oyuncu, Alya Algan’dan özel kamera oyunculuğu ve diyalog dersi aldı. Sırlar Dünyası, Kurt Seyit ve Şura, Karadayı gibi tv dizilerinde rol alan Aslı Orcan, en son Medcezir adlı dizide ‘Deniz’ karakterini canlandırmıştı.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR ᐳ
Döl Yatağı Nedir?

Diğer magazin haberlerimizi okumak için buraya tıklayabilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu