Bebek ve Çocuk

Aslı Enver’den Murat Boz’a Mesaj Var!

Aslı Enver'den Murat Boz'a Mesaj Var!

2016 yılından beri Murat Boz ile birlikte olan Aslı Enver’den sevgilisine mesaj var!

2016 yılından beri Murat Boz ile birlikte olan Aslı Enver’den sevgilisine mesaj var! Bir mekândan çıkarken görüntülenen oyuncu, muhabirlerin ‘Evlilik fikrine nasıl bakıyorsunuz?’ sorusuna ‘Artık anne olmak istiyorum.’ şeklinde yanıt verdi!

Aslı Enver Anne Olmak İstediğini Açıkladı!

İstanbullu Gelin dizisinde canlandırdığı Süreyya karakteriyle oyunculuktaki başarısını kanıtlayan ve ödüllere doymayan Aslı Enver, artık anne olmak istediğini açıkladı! Bir mekândan çıkarken görüntülenen ünlü oyuncu, muhabirlerin ‘ Evlilik fikrine nasıl bakıyorsunuz?’ sorusuna, ‘Anne olmak istiyorum.’ şeklinde cevap verdi.

Aslı Enver'den Murat Boz'a Mesaj Var!

Başarılı oyuncunun bu cevabı, ‘O hayatta tanıdığım en mütevazi insan’ şeklinde tanımladığı sevgilisi Murat Boz’a bir gönderme olarak algılandı. 33 yaşındaki oyuncu, verdiği cevapla evliliğin de yakın olduğu sinyalini vermiş oldu.

‘Aynı Şeylerden Zevk Alıyoruz’

Aslı Enver, geçtiğimiz ay bir dergiye verdiği röportajında Murat Boz ile ilişkisi hakkında şunları söylemişti: ‘ Dizi çekimleri için haftanın 5-6 günü çok yoğun çalışıyorum. Şu an için tek lüksüm uyku. İzin günümde kahvaltımı yapıp, günün yorgunluğunu atmaya çalışıyorum. Evde veya sinemada film izlemeyi seviyorum. Murat da benim gibi… Aynı şeylerden zevk alıyoruz.’

Diğer Geberazzi haberlerimize göz atmak isterseniz, buraya tıklayabilirsiniz!

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR ᐳ
Gebelikte Mide Yanması Problemini Önlemek Mümkün!

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu