Bebek ve Çocuk

Aşırı Hassas ve Duygusal Olacağımız Bir Haftaya Hazırlıklı Olun!

Aşırı Hassas ve Duygusal Olacağımız Bir Haftaya Hazırlıklı Olun!

19 Şubat’ta Güneş’in Balık burcuna geçmesi ile birlikte Balık burcu zamanı başlamış oluyor.

19 – 25 Şubat 2018 haftalık burç yorumları – 19 Şubat’ta Güneş’in Balık burcuna geçmesi ile birlikte Balık burcu zamanı başlamış oluyor. Güneş, Merkür, Venüs, Neptün ve hatta Kiron dahi Balık burcunda olduğundan, bu dönem aşırı bir hassasiyet söz konusu olacak. Balık; Zodyak kuşağının son burcudur; elementi su, niteliği ise değişkendir. Bu burcun özelliklerini çok yoğun olarak hissedeceğimiz bu süreçte Balıkları biraz tanımakta fayda var. Balık burçlarının sezgileri çok güçlüdür, hassas ve alıngandırlar zaman zaman da dağınık olabilirler. Gökyüzünün bu naif burcunun insanları genellikle özverili ve yardımsever olurlar ancak kafalarını toplamakta, bir konuyla ilgili sorumluluk alıp sonuca ulaştırmakta zorlanırlar. Çabuk vazgeçer, çabuk karar değiştirir, çabuk etki altında kalırlar. Fakat bir taraflarıyla da olayları sezgisel olarak algılar ve çözer, kimsenin göremediği simgeleri ve alt anlamları görebilirler. İlham ve yaratıcılık gerektiren işlerde başarılı olurlar ama ağır dayanıklılık ve hırs gerektiren işler onlara göre değildir. Eğer Balık burcu bir çocuğunuz varsa onu yetiştirirken çok dikkatli olmalısınız çünkü küçücük olmasına rağmen sizin mutluluğunuzu veya mutsuzluğunuzu hemen sezecek ve etki altında kalacaktır.

19 – 25 Şubat 2018 Haftalık Burç Yorumları

Koç

Aşırı Hassas ve Duygusal Olacağımız Bir Haftaya Hazırlıklı Olun!Sevgili Koç burcu gebeleri, sizler için duygusal açıdan biraz zorlu günler başlıyor diyebiliriz. Önümüzdeki günlerde eve kapanmak ve biraz yalnız kalmak isteyebilirsiniz. Psikolojik olarak çok yorulduğunuzu hissedecek ve biraz dinlenmek isteyeceksiniz. Bunun için de önceden yaptığınız tüm planları erteleyeceksiniz. Yukarıda da bahsettiğim gibi Balık oldukça duygusal ve naif bir burç. Güneş’in Balık burcuna geçmesiyle hemen hemen tüm burçlar aynı etkileri yaşayacak demek mümkün. En kısa sürede toparlanıp eski enerjinizi kazanacağınıza şüphem yok.

Boğa

Aşırı Hassas ve Duygusal Olacağımız Bir Haftaya Hazırlıklı Olun!Boğa burcu gebeleri, bu hafta sizler için oldukça keyifli geçeceğe benziyor! Öncelikle sosyal hayatınızdan başlayayım; bu hafta yerinizde durmayacak, sürekli plan program yapıp arkadaşlarınızla birlikte eğlenceli vakitler geçireceksiniz. Hatta yeni ortamlara girebilir ve burada yeni arkadaşlıklar kurabilirsiniz. Tanışacağınız kişileri ise iyi gözlemleyin derim; uzun süreli dostluklar kurabilirsiniz. Hafta sonuna doğru ise pek çok müjdeli haber alabilirsiniz. Kız kardeşiniz, kuzeniniz veya çok yakın bir arkadaşınızın gebe olduğunu öğrenebilir veya evlilik haberi alabilirsiniz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR ᐳ
Bebekler İçin Ev Yapımı Yoğurt Tarifi!

İkizler

Aşırı Hassas ve Duygusal Olacağımız Bir Haftaya Hazırlıklı Olun!Sevgili İkizler burcu gebeleri, bir hayli tempolu günler geçiriyorsunuz, geçirmeye de devam edeceksiniz gibi duruyor. Özellikle iş hayatınızdaki yoğunluk, şu sıralar sizi fazlasıyla yorabilir. Önümüzdeki günler, aynı anda bir çok işi göğüslemeye çalışacaksınız ancak yetiştirmekte zorluk çekeceksiniz. Bu durum, size işi bırakmayı düşündürebilir ve ani bir kararla işten ayrılabilirsiniz. Ya da farklı bir şirkete geçiş yapmak isteyeceksiniz. Kariyerinizdeki koşturmaya bir de aile arasında yaşanan gerginlikler eklenecek ve iyiden iyiye bunalacaksınız gibi gözüküyor. Benim siz tavsiyem, şu aralar karar verirken fevri davranmayın ve enine, boyuna ölçün. Aksi halde, ileride pişman olacağınız yanlış kararlar verme olasılığınız yüksek.

Yengeç

Aşırı Hassas ve Duygusal Olacağımız Bir Haftaya Hazırlıklı Olun!Yengeç burcu gebeleri, kararsızlıklarla dolu bir hafta sizleri bekliyor. İşte, evde, arkadaş arasında, kısacası her yerde ve her konuda karar vermekte zorlanacağınız, muallakta kalacağınız bir hafta olacak. Bu hafta neler yapacağım diye merak ediyorsanız, hemen başlayayım. Memlektten alacağınız bir telefon ile ani bir kararla yolculuğa çıkacaksınız diyebilirim. Yolculuklarla başlayacak olan hafta, sizin için yine yolculuklarla bitebilir. Yolculukların birini, eşinizin kardeşleriyle görüşmek için amacıyla yapabilirsiniz. Ya da hafta sonu eşinizin kardeşleri sizi ziyarete gelebilir. Genel olarak; haftanızın sorunsuz geçeceğini söyleyebilirim.

Aslan

Aşırı Hassas ve Duygusal Olacağımız Bir Haftaya Hazırlıklı Olun!Sevgili Aslan burcu gebeleri, bu hafta sizler için de biraz zor geçebilir. Zorluğu, özellikle maddi konularda yaşayacağınızı söylemek mümkün. Hiç beklenmeyen bir gelişme nedeniyle para kaybı yaşayabilirsiniz. Aynı zamanda borçlarınızı ödemek için kredi çekmeyi düşünebilirsiniz. Ancak çok gerekli değilse kredi çekmemenizi, çekecekseniz de miktarını abartmamanızı öneririm. Çünkü geri ödemede sıkıntılar yaşayabilirsiniz. Genel olarak ruh halinize bakacak olursak; şu sıralar biraz tedirgin ve huzursuz olacaksınız. Etrafınızda olan biten her şeyi sorgulayabilir ve çevrenizdeki insanlara karşı güven problemi yaşayabilirsiniz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR ᐳ
Tek Tek Aradık! İşte Özel Hastanelerde Güncel Doğum Ücretleri

Başak

Aşırı Hassas ve Duygusal Olacağımız Bir Haftaya Hazırlıklı Olun!Başak burcu gebelerimiz, bu hafta biraz şımarmak ve eşinizden ilgi görmek isteyeceksiniz gibi görünüyor! Eşinizin de bu isteğinizi seve seve karşılayacağını söyleyebilirim! Öte yandan, bu hafta içi biraz gebeliğin tatlı dertlerinden yakınabilirsiniz. Özellikle ağrılar ve şişlikler sizi iyiden iyiye rahatsız etmeye başlayacak. Sürecin bir an önce bitmesini ve artık bebeğinize kavuşmayı isteyeceksiniz. Süreci daha rahat geçirmek için doktor kontrolünde şikâyetlerinizden bahsetmeyi ve doktorunuzun önerilerini almayı unutmayın.

Terazi

Aşırı Hassas ve Duygusal Olacağımız Bir Haftaya Hazırlıklı Olun!
Sevgili Terazi burcu gebeleri, bu hafta sağlığınıza dikkat etmekte fayda var! Özellikle bacaklarınızla ilgili problemlerden dert yanabilir, ödem veya şişlik gibi gebeliğin beraberinde getirmiş olduğu ufak sağlık sorunları ile karşılaşabilirsiniz. Bu arada konu sağlıktan açılmışken, doktorunuzla aranızda belli anlaşmazlıklar yaşayabilir ve doktorunuzu değiştirme kararı alabilirsiniz. Hafta sonu ise kalabalık bir akraba grubunu evde ağırlayacaksınız. Ancak bu ziyaret sizi fazlasıyla yoracak diyebilirim. Misafirleri iyi ağırlayayım diye kendinizi fazla hırpalamamaya çalışın derim. Gebesiniz sonuçta, herkesin anlayışla karşılayacağına eminim. Haftanın genelinde ise biraz şımarmak ve eşinizden ilgi görmek isteyeceksiniz. Eşiniz ise size kendinizi iyi hissettirmek için elinden gelen her şeyi yapacak!

Akrep

Aşırı Hassas ve Duygusal Olacağımız Bir Haftaya Hazırlıklı Olun!Sevgili Akrep burcu gebelerimiz, bu hafta içiniz kıpır kıpır olacak hatta içiniz sevgiyle dolup taşacak diyebilirim! Elbette çocuklarınızı, ailenizi veya arkadaşlarınızı çok seviyorsunuz ama bu hafta sanki onların değerini daha iyi anlayacak, olduğundan daha çok ilgi göstereceksiniz. Çevrenizdeki herkese kol kanat gerecek, herkesi mutlu etmek için elinizden geleni yapacaksınız. Hatta bunu yaparken de kendinizden fedakârlıklarda bulunucaksınız. Bu arada; hafta içi evde kendinizi oyalayacağınız yeni hobiler edinebilirsiniz. Son olarak; doğumu yaklaşan gebelerimiz beklenmedik ani doğumlarla karşılaşabilir ancak paniğe gerek yok! Her şey yolunda ilerleyecek.

Yay

Aşırı Hassas ve Duygusal Olacağımız Bir Haftaya Hazırlıklı Olun!Yay burcu gebelerimiz, bu hafta biraz ev kuşu olabilirsiniz! Siz dışarı çıkmak isteseniz dahi, eve gelen yatılı misafirler buna izin vermeyebilir! Şimdiden uyarayım, yoğun tempolu günlere hazırlıklı olun. Ardı ardına çatkapı misafirleriniz gelecek, onları ağırlarken biraz yorulacaksınız. Ancak kendinizi o kadar yormamaya gayret edin, unutmayın ki gebesiniz… Bu arada, eğer taşınmayı düşünüyorsanız, bu düşüncenizi bu hafta somutlaştırabilirsiniz. Hemen taşınmasanız bile yeni evin tadilatı, eşyasıyla uğraşabilir veya sözleşme imzalayabilirsiniz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR ᐳ
Buse Terim'in Kızının Adı Belli Oldu

Oğlak

Aşırı Hassas ve Duygusal Olacağımız Bir Haftaya Hazırlıklı Olun!Sevgili Oğlak burcu gebelerimiz, gayet keyifli ve sorunsuz bir hafta sizleri bekliyor. Bu hafta geçen haftalara kıyasla biraz daha sosyalleşebilir, uzun süredir ertelediğiniz planları nihayet gerçekleştirmek için adımlar atabilirsiniz. Sizler için özellikle akraba görüşmelerinin yoğun olacağı bir hafta olacak diyebilirim. Hele ki kız kardeşiniz, belki de gebe olduğunuzdan size yardım etmek için adeta etrafınızda dönecek, her işinize koşmaya çalışacak, değerini bilin! Bu arada haftasonu apartmana yeni komşularınız taşınacak  ve ilerleyen zamanlarda bu kişilerle çok sağlam bir dostluk kuracağınızı söyleyebilirim. Bir de benden size tavsiye, telefonunuzla bu kadar fazla vakit harcamayın!

Kova

Aşırı Hassas ve Duygusal Olacağımız Bir Haftaya Hazırlıklı Olun!Kova burcu gebelerimiz, bu hafta harcamalara dikkat! Hem kendiniz hem de doğacak olan bebeğiniz için çok fazla alışveriş yapabilir, ihtiyacınız olmayan şeylere para harcayabilirsiniz. Ancak, harcama yapmadan önce doğum sonrası masraflarını da düşünün. Aksi halde ilerleyen günlerde maddi anlamda sıkıntılı günler yaşayabilirsiniz. Ama sizlere iyi bir haberim de var. Önümüzdeki günlerde hiç beklemediğiniz bir yerden elinize ufak bir para geçecek. Çok önceden arkadaşınıza verdiğiniz ve hatta vermeyi unuttuğunuz borç para geri ödenebilir. Son olarak; hafta içi sizin için değerli ola eşyalara göz kulak olun. Birkaç değerli eşyayı kaybetme riskiniz yüksek!

Balık

Aşırı Hassas ve Duygusal Olacağımız Bir Haftaya Hazırlıklı Olun!Balık burcu gebelerimiz, haftayı en keyifli geçirecek burçlardan biri olduğunuzu söyleyebilirim! Öncelikle şunu belirtmeliyim, bu hafta çevrenizdekilerle iletişiminiz hiç olmadığı kadar iyi olacak. Kendinizi çok net ifade edebilecek, istekleriniz doğrultusunda insanları kolaylıkla ikna edebileceksiniz. Kısacası insanlarla olan ilişkileriniz iyiye gidecek. Öte yandan, bu hafta kendinizde biraz değişiklikler yapmak isteyecek, fiziksel görünümünüzde farklılıklar yapacaksınız. Yapacağınız değişiklikler sayesinde kendinizi çok daha iyi hissedeceksiniz. Doğumu yaklaşan burçlarımız ise beklediğinden biraz erken bir tarihte doğum yapabilir ancak merak etmeyin, her şey gayet güzel ve sorunsuz ilerleyecek!

Berna Narin Aşkın’ın diğer yazılarına ulaşmak için buraya tıklamanız yeterli!

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu