Bebek ve Çocuk

4 Aylık Olan Kuzey Bebek, Annesinin Kopyası!

4 Aylık Olan Kuzey Bebek, Annesinin Kopyası!

Nisan ayının son günlerinde oğlu Kuzey’i kucağına alan Feyza Aktan, önceki gün sosyal medya hesabından bebeğinin fotoğrafını paylaştı. 4. ayına girmek üzere olan Kuzey bebeğin annesine olan benzerliği, Aktan’ın takipçilerinin gözünden de kaçmadı.

4 Aylık Olan Kuzey Bebek, Annesinin Kopyası!

Şarkıcı/oyuncu Özcan Deniz, baba olacağını geçtiğimiz yılın Eylül aylarında açıklamıştı. İlk kez babalık heyecanı yaşayan ünlü şarkıcı, Nisan ayının son günlerinde bebeğine kavuşmuştu. ‘Geldi minik mucizem, tarifi zor duygular içindeyim.’ cümleleriyle Feyza Aktan’ın doğum yaptığını duyuran ünlü şarkıcı, doğumdan kısa bir süre sonra ailesiyle beraber uzun bir tatile çıkmıştı. Tatilden dönen çift, önceki gün sosyal medya hesaplarından oğulları Kuzey’in fotoğrafını paylaştı. 4. ayını doldurmak üzere olan Kuzey bebeğin annesi Feyza Aktan’a olan benzerliği ise gözlerden kaçmadı. 

4 Aylık Olan Kuzey Bebek, Annesinin Kopyası!

Setten Babalık İzni Almıştı

45 yaşında ilk kez babalık duygusunu tadan Özcan Deniz, bebeği doğar doğmaz rol aldığı İstanbullu Gelin dizisinden babalık izni talep etmişti. Dizinin çekimleri Özcan Deniz’e göre yeniden planlanmıştı ve böylece ünlü şarkıcı bebeği ile daha fazla vakit geçirme şansı yakalamıştı.

4 Aylık Olan Kuzey Bebek, Annesinin Kopyası!

8 Mart’ta Nikâh Masasına Oturmuşlardı

Öte yandan, eşine sürpriz yapan Özcan Deniz, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü’nde Feyza Aktan ile nikâh masasına oturmuştu. Feyza Aktan’ın nikâhta giydiği siyah elbise ise oldukça beğenilmişti.

Diğer magazin haberlerimizi okumak için buraya tıklayabilirsiniz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR ᐳ
İkili Tarama Testi Nedir, Nasıl Yapılır?

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu