Bebek ve Çocuk

20 Dadıyı Testten Geçirdi!

20 Dadıyı Testten Geçirdi!

Başarılı pop müzik sanatçısı Bengü, kızı Zeynep için şimdiden dadı arayışına başladı.

6 aylık hamile olan başarılı şarkıcı Bengü, kızı Zeynep için şimdiden dadı arayışına girdi. Yaklaşık 20 dadı ile görüşen şarkıcı, henüz aradığı özelliklerde birini bulamadı.

Bengü, Kızı Zeynep İçin Dadı Arayışına Başladı

Mütevaziliği ve güzel sesi ile Türkiye’nin en sevilen pop müzik sanatçılarından biri olmayı başaran Bengü, iş insanı Selim Selimoğlu ile 1,5 yıllık ilişkisini geçtiğimiz yaz nikâhla taçlandırmıştı. Vakit kaybetmeden anne olmak isteyen şarkıcı, geçtiğimiz aylarda güzel haberi hayranları ile paylaşmıştı. Hamile olduğunu İnstagram hesabından duyuran Bengü’nün doğum yapmasına yaklaşık 3,5 ay kaldı. Sağlıklı bir gebelik süreci geçiren ünlü Bengü, bebeği için şimdiden dadı arayışına girdi. Eşe dosta haber veren şarkıcı, son 1 ayda yaklaşık 20 yerli ve yabancı dadı ile görüştü. Ancak henüz içine sinen biri olmadı.

20 Dadıyı Testten Geçirdi!

Kızına Zeynep İsmini Verecek

Kısa bir süre sonra bebeğini kucağına alacak olan Bengü, bir kız bebek annesi olacak. Kızına değerli taşlar anlamına gelen ‘Zeynep’ ismini vermeyi planlayan 40 yaşındaki şarkıcı, yaklaşık 3,5 ay sonra doğum yapacak.

20 Dadıyı Testten Geçirdi!

Doğum Koçuyla Çalışmaya Başladı

Temmuz – Ağustos gibi doğum yapması beklenen Bengü,  hamileliğinde ve doğumda kendisine destek olması için bir doğum koçuyla çalışmaya başladı. Normal doğum yapmayı çok istediğini belirten ünlü şarkıcı, yoga eğitimlerine başladı. Gebeliğinin ilk 5 ayında 5 kilo aldığını belirten Bengü, kısa bir süre önce de bebek bakımı ve emzirme ile ilgili eğitimler almaya başladı.

20 Dadıyı Testten Geçirdi!

Diğer magazin haberlerimizi okumak için buraya tıklayabilirsiniz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR ᐳ
Göğüslerle İlgili En Fazla Sorulan 4 Soruya Uzmanlardan Cevaplar

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu