Bebek ve Çocuk

Neslişah- Engin Altan Düzyatan Çiftinden İkinci Müjdeli Haber Geldi!

Neslişah- Engin Altan Düzyatan Çiftinden İkinci Müjdeli Haber Geldi!

Neslişah Alkoçlar ve Engin Altan Düzyatan çiftinden ikinci müjdeli haber geldi! Hürriyet’te yer alan habere göre çift, ikinci bebeklerini bekliyor.

2014 yılında Engin Altan Düzyatan ile evlenen Neslişah Alkoçlar ikinci bebeğe hamile! Hürriyet’te yer alan habere göre; 2016 yılında oğlu Emir Aras’ı kucağına alan Neslişah Alkoçlar ikinci çocuğunu bekliyor. Hamileliği yeni olduğu için sadece ailesine haber verdiği öğrenilen Alkoçlar’ın 2 aylık gebe olduğu iddia ediliyor.

Neslişah Alkoçlar İkinci Bebeğe Hamile!

Sosyetenin tanınmış simalarından Neslişah Alkoçlar, 2014 yılında oyuncu Engin Altan Düzyatan ile hayatını birleştirmişti. Evlilikten sonra çocuk için fazla vakit kaybetmeyen çift, birkaç sene içinde oğulları Emir Aras’ı kucaklarına almıştı. İkinci bebeğin ne zaman olacağı merak edilirken, beklenilen haber geldi! Hürriyet’te yer alan habere göre Neslişah Alkoçlar ikinci bebeğine hamile! 2 aylık hamile olduğu iddia edilen Alkoçlar’ın, hamileliği henüz çok yeni olduğu için sadece ailesine haber verdiği öğrenildi.

Neslişah- Engin Altan Düzyatan Çiftinden İkinci Müjdeli Haber Geldi!

Engin Altan Düzyatan İkinci Kez Baba Olmak İstediğini Söylemişti

Diriliş Ertuğrul dizisi ile geniş bir hayran kitlesine ulaşan ünlü oyuncu Engin Altan Düzyatan, reklam yüzü olduğu bir bankanın basın toplantısında ikinci bebeği çok istediğini dile getirmişti. Muhabirlerin ‘İkinci bebeği düşünüyor musunuz?’ sorusuna ‘Allah nasip etsin, çok güzel bir duygu. Kardeş çok önemli bir dayanak. Emir de yalnız büyümemeli, bir kardeşi olmalı.’ şeklinde cevap veren Engin Altan Düzyatan, ikinci kez baba oluyor. Eşi Neslişah Alkoçlar’ın da sık sık çevresine ikinci bebeği istediğini söylediği biliniyordu.

Diğer Geberazzi haberlerini okumak için buraya tıklayabilirsiniz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR ᐳ
Gebelik Testi Yapmak İçin En İyi Zaman!

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu